E-DERGİ
Su ve Çevre Teknolojileri 116.Sayı

 


E-Dergi Oku 

TEKNİK ARITMA
ANADOLU FLYGT

BASS Farklı Çözümler Sunuyor

BASS Farklı Çözümler Sunuyor

22 Aralık 2017 Cuma / 10:09 | ÜRÜN

26 GHz Radar Seviye Transmitteri LPRS

Bass Intsruments LPRS Serisi 26 GHz Radar Seviye Transmitteri, temassız seviye ölçmek için tasarlanmış, asit, kimyasallar ve tüm aşındırıcı sıvılarda kullanabilecek, ağır şartlara dayanıklı bir seviye ölçme enstrümanı. Standart 4-20 mA  çıkışı ve HART iletişimi mevcut. Üzerindeki gösterge sayesinde seviye bilgisi okunabiliyor. Tuş takımıyla da bütün parametreler

ayarlanabiliyor. IP67 korumasıyla dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Aşırı tozlu ortamlar için opsiyonel basınçlı hava girişi var; bu basınçlı hava girişi belirli aralıklarla hava veriyor ve anteni temizlenebiliyor. Ayrıca anten açısı ayarlanabilir olduğu için akışkanın eğimine göre ayarlanabiliyor.

PF Serisi Şamandıralı Plastik Akışölçerler

Bass Instruments PF Serisi Şamandıralı Plastik Akışölçerler su, atıksu, hava, gaz, kimyasal proses sistemi, endüstriyel akış sistemi gibi benzer özellikler taşıyan akışkanların, bunun yanında hava veya azot gibi gazların anlık debisini ölçmek için tasarlanmış düşük maliyetli debimetreler. Komple plastik tasarımlarıyla hafif ve aynı zamanda dayanıklılar. Bağlantıları

yapıştırma veya dişli olan PF Serisi Şamandıralı Plastik Akışölçerler çok kısa sürede tesisata bağlanabiliyorlar. İçerilerinde şamandıranın gezdiği kılavuz çubuk yok. Böylece olası takılmaların veya tıkanmaların önüne geçilmiş oluyor. Akışkana göre gövde malzemesi Polisülfon (PSU) ve Polikarbonat (PC) olarak seçilebiliyor.

Türbin Debimetre-TDSS

Bass Instruments TDSS Serisi Paslanmaz Türbin Debimetreler düşük viskoziteli sıvılar için tasarlanmış pulse çıkışlı ürünler... Yüksek basınç ve sıcaklığa dayanıklı TDSS türbin debimetrelerin opsiyonel 4-20 mA veya 0-10V DC çıkışları da mevcut. Dayanıklı tasarımlarıyla birçok proseste tercih ediliyorlar. Üzerindeki LCD gösterge opsiyonuyla anlık ve toplam akışlar lokal olarak izlenebiliyor. Hidrolik hatlardaki yüksek basınçlar için 400 Bar’a kadar dayanabilen serisi bulunuyor. 

Bilgi için:

Bass Instruments
Tel: 0216 660 01 63-64