E-Dergi Oku 
ABB
BIODESULF

Fuarlar Başlıyor, Okurlarımızı Bekliyoruz...

Fuarlar Başlıyor, Okurlarımızı Bekliyoruz...

8 Eylül 2021 | YAYINCIDAN
158. Sayı (Eylül 2021)
695 kez okundu

Aşılamanın yaygınlaşması, toplumsal bağışıklığın sağlanmasına yönelik çalışmalar sonucunda Türkiye’nin alanında lider fuarları tek tek düzenlenmeye başlıyor. Fuarların ertelenen taleplerin ve iş görüşmelerinin hayata geçmesi için önemli bir platform olacağını öngörüyor, B2B Medya/Teknik Yayıncılık A.Ş. olarak bu ay sonunda düzenlenecek ISK-SODEX İstanbul fuarı ile 21-23 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan IFAT Eurasia fuarlarına heyecanla hazırlanıyoruz. Özenle düzenleyeceğimiz stantlarımızla katılım sağlayacağımız fuarlarda salgın önlemlerini tam olarak uygulayacağız. Hijyen tedbirlerine ve yönergelere uygun olarak stantlara dergi dağıtmayacak, dergilerimizi standımızda poşet içerisinde okura ulaştıracağız. Yayın kadromuzla maske, mesafe, hijyen kurallarına uygun olarak görevlerimizi yerine getireceğiz. Okurlarımızı fuarlara ve standımıza bekliyoruz.

TBMM Müsilaj Sorununu Araştırma Komisyonu istişare toplantısı hakkında bilgileri Güncel sayfalarımızda okuyabilirsiniz. Marmara Denizi’ndeki müsilaj sorunu konusunda IFAT Eurasia fuarında; organizatör ve Marmara Belediyeler Birliği’nin ortaklaşa düzenleyeceği iki günlük toplantıyla, sorunun giderilmesi konusunda sektör firmalarımızın da katkılarını sunma fırsatı bulacakları bilgisini buradan paylaşmak isterim.

Hükümetlerarası İklim Değişikliği Paneli (IPCC) tarafından yayımlanan rapor küresel iklim değişikliğinin boyutlarını gözler önüne seriyor. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından İzmir İli 2021 Yılı Çevre Durum Raporu yayımlandı. Her iki raporu da sayfalarımızda okuyabilirsiniz. Söyleşi sayfamızda; Pardus Proses Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Gökçen Efe Coşkuner, arıtma tesislerine maksimum verimlilik prensibiyle yaklaştıkları bilgisini okurlarımızla paylaşıyor. Konuk Yazarımız Dilek Aşan “Yeşil Badana (Green Washing)” başlıklı yazısında, yeşil badana, yeşil aklama, yeşil göz boyama veya buna benzer tanımlamalar ile bir ürünün - aslında öyle olmadığı halde - çevreci, doğa dostu, sürdürülebilir vb. şeklinde lanse edildiğine vurgu yaparak tüketicilerin dikkatinin çekildiğini anlatıyor.
Okumanızı öneririm.

Arbiogaz firmasından Murat Ayhan “Atıksuların Arıtılmasında DAF Sistemlerinin Önemi ve Enerji Verimliliği”, Kazancı Çevre “Endüstriyel Bir tesise Ait Soğutma Kulesi Blöf Suyu Geri Kazanım Projesi”, makaleleriyle içeriğimizi zenginleştirdi.

Yazarlarımıza teşekkür eder, okurlarımızla buluşma fırsatı yakalayacağımız fuarların sağlıkla ve başarıyla geçmesini temenni ederim.

En derin saygılarımla,
İsmail Ceyhan


 


İlginizi çekebilir...

İklim Değişikliği, Çevre Felaketleri...

Sera etkisine yol açan aerosoller, atmosferde ozon tabakasının incelmesi, buzulların hızla erimesi, küresel ısınma derken küresel iklim değişikliği dü...
6 Ağustos 2021

Temiz Su Kaynağının %73'ü Tarımda Kullanılıyor

Küresel iklim değişikliği dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkilerini açık açık gösteriyor....
6 Temmuz 2021

Marmara Denizinde Müsilaj ile Mücadele Eylem Planı

Son aylarda Marmara Denizi'nin neredeyse tüm kıyılarında ortaya çıkan Deniz Salyası sorunu için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Marmara Belediyeler...
8 Haziran 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.