E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

HAUS, IFAT 2018'de Yeni Ürünlerinin Avrupa Lansmanını Gerçekleştirdi

HAUS, IFAT 2018'de Yeni Ürünlerinin Avrupa Lansmanını Gerçekleştirdi

20 Haziran 2018 Çarşamba / 09:45 | HABERLER
119. Sayı (Haziran 2018)
60 kez okundu

HAUS, 14-18 Mayıs tarihleri arasında Münih Fuar Alanı’nda gerçekleşen IFAT 2018 fuarına katıldı. Firma, fuarda geçen yıl Türkiye lansmanını gerçekleştirdiği vidalı pres ve manyetik yataklı turbo blowerının Avrupa lansmanını yaptı.

HAUS, 2015 yılında kurduğu Ar-Ge merkeziyle mevcut ürünlerinde iyileştirmeler ve geliştirmeler gerçekleştirip yeni ürün çalışmalarını yenilikçi bir anlayışla tasarlıyor.

Sektör, pazar ve kullanıcı ihtiyaçlarını iyi bilen HAUS, ürün gamını genişletip bünyesine yeni ürünler katıyor. 2017 yılı itibariyle özellikle çevre sektörü çamur susuzlaştırma uygulamaları için tasarlanan vidalı presini piyasaya sunan firma, kısa sürede büyük ilgi gören ürünün yeni modellerini de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Buna ek olarak, 2016 yılında Almanya’da kurduğu HAUS Turbo Kompressör firmasının tasarımını gerçekleştirdiği, Türkiye’deki Ar-Ge merkezinin çalışmalarını yürüttüğü ve son teknoloji üretim koşullarıyla donatılmış fabrikasında ürettiği Türkiye’nin ilk ve tek yerli üretim manyetik yataklı turbo blowerını piyasaya sürdü. Bu blowerlar, atıksu arıtma tesislerinin havalandırma havuzlarında yaygın olarak kullanılıyor.

HAUS, bu iki yeni ürünün Türkiye lansmanını 2017 Şubat ayında İstanbul’da gerçekleşen IFAT Eurasia fuarında gerçekleştirmişti. Avrupa lansmanını da IFAT 2018 fuarında yaptı. Özellikle lansman için HAUS Turbo Blower’ın çalışıyor olması ve bir tüp düzeneğiyle bunu gösteriye dönüştürmesi ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. HAUS ayrıca yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarıyla düzenlemeler yaptığı Yeni Nesil DDE Serisi çevre uygulamaları dekantörlerinden olan DDE 4742 makinesini de sergiledi. Yapılan yeni tasarımla sağlanan enerji tasarrufu, yüksek kapasite ve daha kuru kek bilgileri hakkında ziyaretçilere detaylı bilgi verildi.

HAUS fuar boyunca gerek standı ve sergilediği ürünler, gerekse konusunda uzman satış ekibinin firmanın sağlamış olduğu ürün, hizmet ve çözümler hakkında verdiği detaylı bilgilerle ilgi odağı olup, yoğun ve verimli bir fuar geçirdi.

Türkiye’nin İlk ve Tek Yerli Üretim Manyetik Yataklı Turbo Blower’ı ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın:

http://www.haus.com.tr/haustr/urunler.php?group=93&id=1110


 


İlginizi çekebilir...

INEVA Arıtma Çamuru Bertaraf ve Enerji Geri Kazanım Tesisi Tanıtıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, ileri biyolojik arıtma tesislerine bir yenisini daha ekleyerek Kartepe, Başiskele ve İzmit ilçeleri...
19 Mart 2019 Salı / 11:51

"Atık Yönetiminde Macarlar İş Birliği için Hazır"

Portföyünde yer alan Türk ve Macar firmaları arasındaki ticari potansiyeli canlandırmak için çalışmalar yürüten ALX Hungary, atık yönetimi alanında dü...
19 Mart 2019 Salı / 11:07

"Plastik Kirliliği Krizini Sadece Hesap Verebilirlik Çözebilir"

Küresel plastik krizi bir insan ömrü kadar sürede ortaya çıktı ve sistemin tamamen hesap verebilirlik üzerine kurulması ile yine bir insan ömrü kadar ...
19 Mart 2019 Salı / 10:55

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.