E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ANADOLU FLYGT
SİSDOZ
MAS DAF
INEVA TÜRKİYE

BASS'tan Teknolojik Ölçüm Cihazları

BASS'tan Teknolojik Ölçüm Cihazları

16 Şubat 2017 Perşembe / 12:53 | ÜRÜN
103. Sayı (Şubat 2017)

El Tipi Dijital pH veya İletkenlik Ölçerler

Bass Instruments, El Tipi Dijital pH veya İletkenlik Ölçerler laboratuvarlar, akvaryum ve sanayilerde kullanılıyorlar. Kullanıcı, manuel veya otomatik olarak sıcaklık dengelemesini ayarlayabiliyor, ayrıca kalibrasyonu manuel veya otomatik olarak yapabiliyor. Boyutları 92x155x33 mm, ağırlıkları yaklaşık 300 gram. Göstergesi LCD olan cihazların pil ömürleri ise 300 saat. Cihazlarda programlanabilir zamanlama ile otomatik olarak kapama da mevcut.

Hava ve Azot Sayacı FTMF
Bass Instruments’ın piyasaya sunduğu FTMF Serisi Hava ve Azot Sayaçları, boruyu kesmeden kelepçe yardımıyla montajın yapılabildiği, üzerinde anlık toplam veya günlük değerlerin izlenebildiği bir ölçme enstrümanı. 4-20 mA ve Pulse çıkışı ile otomasyon sistemine bilgi aktarılabiliyor. 24 VDC - 230 VAC çevirici ürünle beraber standart olarak sunulabiliyor. FTMF Serisi Hava Azot Sayaçları, basınç ve sıcaklık değişiminden etkilenmiyorlar. Bağlantı şekli ½” … 3”, ıslak kısımlar ise paslanmaz çelik veya FPM olarak kullanıcılara sunulabiliyor.

Temassız Radar Akış Hızı Ölçer RHHU
RHHU Serisi Temassız Radar Akış Hızı Ölçerler kanallar, nehirler ve hatta boru hatlarının akış hızını ölçmek için tasarlanmışlar. RHHU serisi taşkın ve atıksu yönetimi uygulamaları için oldukça uygun. Değiştirilebilir AA şarj edilebilir pillere sahip cihazların ölçme aralıkları 0,2…18 m/sn. Koruma sınıfları ise IP65. Gösterge opsiyonel olarak LCD. RHHU Serisi Temassız Radar Akış Hızı Ölçerler kolay ve güvenli su ve sıvı akış ölçümü sağlıyorlar.

Bilgi için:
Bass Instruments
Tel: 0216 660 01 63-64

 

İlginizi çekebilir...

İdeal Makina'dan Next Turbo Dişli Turbo Kompresörler

Sağlamış olduğu ekipmanlar, mühendislik hizmeti, montaj ve devreye alma ile sektörde önemli bir yere sahip olan İdeal Makina, 'Next Turbo Dişli Tu...
25 Nisan 2018 Çarşamba / 15:48

N-Pompa Hareketli Pervane Teknolojisi Artık Flygt Kompakt Atıksu Pompalarında...

1-10 kW arası küçük kapasiteli pompalar da her türlü modern atığa karşı savaşarak tıkanma sorununu geride bırakıyor....
19 Şubat 2018 Pazartesi / 13:56

BASS Farklı Çözümler Sunuyor

26 GHz Radar Seviye Transmitteri LPRS, PF Serisi Şamandıralı Plastik Akışölçerler, Türbin Debimetre-TDSS...
22 Aralık 2017 Cuma / 10:09