E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
INEVA TÜRKİYE
SİSDOZ
ANADOLU FLYGT
ÖZKAN MAKİNA
ROTORK
MAS DAF

HAUS, Ankara'da Düzenlediği Seminerle Ürünlerini Tanıttı

HAUS, Ankara'da Düzenlediği Seminerle Ürünlerini Tanıttı

22 Mart 2018 Perşembe / 10:55 | HABERLER329 kez okundu

HAUS, geçen yıl üretimine başladığı Vidalı Pres ve Türkiye’nin ilk ve tek yerli manyetik yataklı Turbo Blowerlarının lansmanını İstanbul’da şubat ayında gerçekleşen IFAT Eurasia 2017 fuarında gerçekleştirmişti. Firma, yoğun bir ilgiyle karşılanan ürünlerini, 22 Şubat Perşembe günü Ankara Metropolitan Otel’de düzenlediği seminerle, önemli kurum ve kuruluşlara tanıttı.

Seminerin açılış konuşmasını yapan HAUS Genel Müdürü Hakkı Gözlüklü, “HAUS olarak Türkiye’de ilk ve tek yerli Turbo Blower’ı üretmenin ve Vidalı Presleri de ürün gamımıza eklemenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi. 

Pazarlama Yöneticisi Evren Ekşi’nin HAUS’un şirket profilini anlattığı seminerde, sorumlu ekipman Ar-Ge müdürleri de ürünleri tanıttı. Turbo Blower Bölümü Ar-Ge Müdürü Ümit Can, sunumunda HAUS Turbo Blower’ın avantajlarını, piyasadaki diğer marka ve model ekipmanlara göre farklılıklarını aktardı. Dekantör Bölümü Ar-Ge Müdürü Gökhan Üğüdücü, sunumunda çevre uygulamaları için geliştirilen DDE Serisi HAUS dekantörlerin yeni nesil yapısından bahsetti. Vidalı Pres ve Yan Ekipmanlar Bölümü Ar-Ge Müdürü Uğur Şumnulu, HAUS Vidalı Preslerinin sağladığı faydalardan, saha performans ve test sonuçlarından bahsetti. Satış Müdürü Oğuz Vural ise Dekantör ve Vidalı Pres kıyas sunumuyla katılımcıların zihnindeki birçok soruya cevap verdi.

HAUS, Mayıs ayında gerçekleşecek IFAT Münih fuarında Turbo Blower ve Vidalı Presinin Avrupa lansmanını gerçekleştirecek.