E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
MAS DAF
ANADOLU FLYGT
INEVA TÜRKİYE
SİSDOZ

GF Hakan Plastik, Antalya'da Bayileriyle Bir Araya Geldi

GF Hakan Plastik, Antalya'da Bayileriyle Bir Araya Geldi

19 Şubat 2018 Pazartesi / 11:34 | HABERLER
115. Sayı (Şubat 2018)
347 kez okundu

2017 yılını yükselen bir grafikle geride bırakan GF Hakan Plastik, Antalya’da düzenlediği bayi toplantısı ile ekip motivasyonunu yükseltirken 2018 için de değişim ve büyümenin devamlılığını planladı.

GF Hakan Plastik, 19-21 Ocak 2018 tarihlerinda Antalya Susesi Luxury Resort’da gerçekleştirdiği yılın ilk buluşması ile bayileriyle değişimin ve gelişimin 2018 yılında da devam edeceğinin sinyallerini verdi. 

“Birlikte değişiyor, birlikte büyüyoruz” teması ile gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, 2017 yılı içerisinde başarılı bir büyüme gerçekleştirildiğine dikkat çekerek, ilerleyen dönemler için de yatırım yapmaya ve hedef büyütmeye devam edeceklerini ifade etti. GF birleşmesi ile birlikte hız verilen sistem altyapısı, endüstriyel uygulamalar, izleme araçları ve verimlilik artırmaya yönelik çalışmaların yanı sıra insan kaynağı ve satış kanallarına yatırımın yeni yılda da devam edeceğini belirten Besler, ürün kalitesini de sektör beklentilerinin üzerine taşımayı hedeflediklerini söyledi. 

Yaklaşık ikiyüz kişinin katılımıyla gerçekleşen ve üç gün süren toplantıda yönetim kadrosu, bayi yetkilileri ile önceki dönem sonuçlarının değerlendirmesi, yeni dönem hedef ve strateji planlamalarını paylaştılar. Toplantıda ayrıca ilk Türk Dünya Bilardo Şampiyonu ve deneyimli motivasyonel bir konuşmacı olan Semih Saygıner, katılımcılara canlı ve eğlenceli bir anlatımla “Rağmen Başarılı Olmak” konulu bir sunum gerçekleştirdi. GF Hakan Plastik’in “Fark yaratarak değer katıyoruz” ifadesine de gönderme yapan sunumunda Saygıner, hiçbir şeyin tesadüf veya şans eseri olmadığının, azimle çalışarak fark yaratmanın önemi üzerinde durdu. 

Toplantı Simge Sağın’ın sahne aldığı gala gecesi ile son buldu. Gecede ayrıca GF Hakan Plastik’in farklı kategorilerde ödül kazanan bayilerine plaketleri de sunuldu.


 


İlginizi çekebilir...

250 Bin Ton Atık ile 200 Milyon kW/saat Elektrik Üretilecek

Siemens'in yenilikçi 'Gelişmiş Platform' teknolojisine dayanan yüksek verimli ve güvenilir SST-600 Buhar Türbini, Türkiye'nin atık ber...
12 Eylül 2018 Çarşamba / 15:44

En Büyük Entegre Şehir Hastaneleri Lowara ile Hayat Buluyor

Türkiye'de sağlıkta hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla Sağlık Bakanlığı tarafından 2016 yılında yapım çalışmalarına başlanan şehir hastaneleri ...
12 Eylül 2018 Çarşamba / 15:37

Ineva, Karbon Ayak İzi Temalı Çevre Etkinliği Gerçekleştirdi

Ineva Çevre Teknolojileri, farkındalık yaratmak amacıyla yürüttüğü 'Çevre Ayı' etkinlikleri kapsamında çocuklarla buluştu....
12 Eylül 2018 Çarşamba / 15:06