E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ANADOLU FLYGT
SİSDOZ
INEVA TÜRKİYE
MAS DAF

GF Hakan Plastik, Antalya'da Bayileriyle Bir Araya Geldi

GF Hakan Plastik, Antalya'da Bayileriyle Bir Araya Geldi

19 Şubat 2018 Pazartesi / 11:34 | HABERLER
115. Sayı (Şubat 2018)
9 kez okundu

2017 yılını yükselen bir grafikle geride bırakan GF Hakan Plastik, Antalya’da düzenlediği bayi toplantısı ile ekip motivasyonunu yükseltirken 2018 için de değişim ve büyümenin devamlılığını planladı.

GF Hakan Plastik, 19-21 Ocak 2018 tarihlerinda Antalya Susesi Luxury Resort’da gerçekleştirdiği yılın ilk buluşması ile bayileriyle değişimin ve gelişimin 2018 yılında da devam edeceğinin sinyallerini verdi. 

“Birlikte değişiyor, birlikte büyüyoruz” teması ile gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, 2017 yılı içerisinde başarılı bir büyüme gerçekleştirildiğine dikkat çekerek, ilerleyen dönemler için de yatırım yapmaya ve hedef büyütmeye devam edeceklerini ifade etti. GF birleşmesi ile birlikte hız verilen sistem altyapısı, endüstriyel uygulamalar, izleme araçları ve verimlilik artırmaya yönelik çalışmaların yanı sıra insan kaynağı ve satış kanallarına yatırımın yeni yılda da devam edeceğini belirten Besler, ürün kalitesini de sektör beklentilerinin üzerine taşımayı hedeflediklerini söyledi. 

Yaklaşık ikiyüz kişinin katılımıyla gerçekleşen ve üç gün süren toplantıda yönetim kadrosu, bayi yetkilileri ile önceki dönem sonuçlarının değerlendirmesi, yeni dönem hedef ve strateji planlamalarını paylaştılar. Toplantıda ayrıca ilk Türk Dünya Bilardo Şampiyonu ve deneyimli motivasyonel bir konuşmacı olan Semih Saygıner, katılımcılara canlı ve eğlenceli bir anlatımla “Rağmen Başarılı Olmak” konulu bir sunum gerçekleştirdi. GF Hakan Plastik’in “Fark yaratarak değer katıyoruz” ifadesine de gönderme yapan sunumunda Saygıner, hiçbir şeyin tesadüf veya şans eseri olmadığının, azimle çalışarak fark yaratmanın önemi üzerinde durdu. 

Toplantı Simge Sağın’ın sahne aldığı gala gecesi ile son buldu. Gecede ayrıca GF Hakan Plastik’in farklı kategorilerde ödül kazanan bayilerine plaketleri de sunuldu.


 


İlginizi çekebilir...

Uluslararası Mühendislik Forumu'nda Su Sektörü Ele Alındı

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda, DEİK / Uluslararası Teknik Müşavirlik İş Konseyi ve FCIC (İslam Ülkeleri Müşavirler Federasyonu) iş birliğind...
12 Aralık 2018 Çarşamba / 10:20

Çevrenin Korunmasına Yönelik Kanun Yürürlüğe Girdi

Çevrenin korunması ve çevre kirliliğinin önlenmesine yönelik düzenlemelerin yer aldığı 'Çevre Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dai...
12 Aralık 2018 Çarşamba / 09:38

Coşkunöz Holding'ten Üst Düzey Atama

Coşkunöz Holding'te üst düzey atama gerçekleşti. 23 yıldır Coşkunöz Grubu'nda görev yapan ve sektörü çok yakından tanıyan başarılı isim A.Erde...
12 Kasım 2018 Pazartesi / 13:52

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 14.12.2018 / 01:11:42