E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
SİSDOZ
MAS DAF
ÖZKAN MAKİNA
INEVA TÜRKİYE
ANADOLU FLYGT
ROTORK

GF Hakan Plastik, Antalya'da Bayileriyle Bir Araya Geldi

GF Hakan Plastik, Antalya'da Bayileriyle Bir Araya Geldi

19 Şubat 2018 Pazartesi / 11:34 | HABERLER
115. Sayı (Şubat 2018)
269 kez okundu

2017 yılını yükselen bir grafikle geride bırakan GF Hakan Plastik, Antalya’da düzenlediği bayi toplantısı ile ekip motivasyonunu yükseltirken 2018 için de değişim ve büyümenin devamlılığını planladı.

GF Hakan Plastik, 19-21 Ocak 2018 tarihlerinda Antalya Susesi Luxury Resort’da gerçekleştirdiği yılın ilk buluşması ile bayileriyle değişimin ve gelişimin 2018 yılında da devam edeceğinin sinyallerini verdi. 

“Birlikte değişiyor, birlikte büyüyoruz” teması ile gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, 2017 yılı içerisinde başarılı bir büyüme gerçekleştirildiğine dikkat çekerek, ilerleyen dönemler için de yatırım yapmaya ve hedef büyütmeye devam edeceklerini ifade etti. GF birleşmesi ile birlikte hız verilen sistem altyapısı, endüstriyel uygulamalar, izleme araçları ve verimlilik artırmaya yönelik çalışmaların yanı sıra insan kaynağı ve satış kanallarına yatırımın yeni yılda da devam edeceğini belirten Besler, ürün kalitesini de sektör beklentilerinin üzerine taşımayı hedeflediklerini söyledi. 

Yaklaşık ikiyüz kişinin katılımıyla gerçekleşen ve üç gün süren toplantıda yönetim kadrosu, bayi yetkilileri ile önceki dönem sonuçlarının değerlendirmesi, yeni dönem hedef ve strateji planlamalarını paylaştılar. Toplantıda ayrıca ilk Türk Dünya Bilardo Şampiyonu ve deneyimli motivasyonel bir konuşmacı olan Semih Saygıner, katılımcılara canlı ve eğlenceli bir anlatımla “Rağmen Başarılı Olmak” konulu bir sunum gerçekleştirdi. GF Hakan Plastik’in “Fark yaratarak değer katıyoruz” ifadesine de gönderme yapan sunumunda Saygıner, hiçbir şeyin tesadüf veya şans eseri olmadığının, azimle çalışarak fark yaratmanın önemi üzerinde durdu. 

Toplantı Simge Sağın’ın sahne aldığı gala gecesi ile son buldu. Gecede ayrıca GF Hakan Plastik’in farklı kategorilerde ödül kazanan bayilerine plaketleri de sunuldu.


 

İlginizi çekebilir...

Akıllı Pompa Wilo-Stratos Maxo, 'Four Effects' Konferansı'nın Yıldızı Oldu

Sektörün gelişimine katkı sağlayan etkinliklere destek veren Wilo, alanında Türkiye'de ilk kez gerçekleşen 'Mekanik Tesisat Geleceğin Kompleks...
20 Haziran 2018 Çarşamba / 14:50

Mitsubishi Electric, Çevre Günü'nde Çevresel Duyarlılığa Dikkat Çekti

Mitsubishi Electric, ileri teknolojisini dünya genelinde toplumların yaşam kalitesini artırmak ve gelecek nesillere sürdürülebilir bir dünya sağlamak ...
20 Haziran 2018 Çarşamba / 14:45

BODDEP'ten Issız Koylar için Yüzen Arıtma Tesisi Önerisi

Bilindiği gibi Türkiye ve Yunanistan'da atıksu arıtma tesislerinin olmadığı bölgelerde ve ayrıca deniz araçları tarafından evsel atıksuların deniz...
20 Haziran 2018 Çarşamba / 14:40