E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
INEVA TÜRKİYE
ÖZKAN MAKİNA
MAS DAF
SİSDOZ
ROTORK
ANADOLU FLYGT

Sektör Profesyonelleri ve Fikir Liderleri Wilo'da Buluştu

Sektör Profesyonelleri ve Fikir Liderleri Wilo'da Buluştu

20 Aralık 2017 Çarşamba / 17:11 | HABERLER
113. Sayı (Aralık 2017)
264 kez okundu

Wilo, pompa sistemleri sektörüne öncülük yapmanın sorumluluğuyla sektörün profesyonellerine yönelik etkinlikler düzenliyor.

Tuzla’daki yeşil binasında proje, tasarım ve taahhüt firmalarından profesyoneller ve sektörün fikir liderlerini ağırlayan Wilo, teknik bilgi paylaşımının yanı sıra katılımcılara ürünleri deneyimleme fırsatı da sundu. 2 Kasım 2017 tarihinde Tuzla Orhanlı’daki Wilo merkez binasında gerçekleştirilen etkinliğe 70 sektör profesyonelinin yanı sıra sektörün önde gelen fikir liderleri katıldı.

Yapılan seminerde, “yeni nesil pompalar” hakkında teknik bilgiler aktarıldı. Ardından Wilo Eğitim Merkezi’nde ürünler ve uygulamalar hakkında bilgiler verildi ve fabrika gezisi yapıldı.

Google’ın Dev Data Merkezini Wilo Pompaları Soğutacak

Wilo, Google’ın Finlandiya’nın Hamina kentinde kurulan data merkezindeki soğutma operasyonunda önemli bir rol üstlendi. 9 bin metrekare büyüklüğündeki komplekste yer alan çok sayıdaki sunucunun işletim sıcaklığının soğutulmasında Wilo’nun yüksek performanslı pompaları görev yapacak. 

Data merkezlerindeki enerji tüketiminin yüzde 22’si soğutma işlemi için harcanırken, Hamina’da doğal kaynak kullanımıyla sağlanan sulu soğutma işlemi ile verimlilik artırılırdı. Merkezdeki soğutma suyunun aktarılmasında Wilo’nun “CronoLine-IL” pompaları kullanılıyor.

Wilo Sektör Temsilcilerine Yeni Nesil Pompaları Anlattı

Pompa sistemleri sektöründen profesyoneller ve devlet kurumlarından temsilciler Wilo’nun teknik seminerinde buluştu. 16 Kasım’da Ankara’da Holiday INN otelinde düzenlenen seminer, 200 kişilik kalabalık bir katılımcı grubuyla gerçekleşti.

Pompa sistemlerinin dijital dönüşümü ve ürünlerin günümüzün değişen ihtiyaçlarına yönelik akıllı çözümler sunması seminerin odaklandığı konulardan biri oldu. Bu kapsamda Wilo’nun yeni akıllı pompası “Stratos MAXO”nun özellikleri katılımcılar tarafından ilgiyle  karşılandı. Altyapı uygulamalarında da lider çözüm ortağı olan Wilo, atıksu terfi alanında hizmete sunduğu EMUport Core adlı ürününün özelliklerini de paylaştı.


 

İlginizi çekebilir...

Akıllı Pompa Wilo-Stratos Maxo, 'Four Effects' Konferansı'nın Yıldızı Oldu

Sektörün gelişimine katkı sağlayan etkinliklere destek veren Wilo, alanında Türkiye'de ilk kez gerçekleşen 'Mekanik Tesisat Geleceğin Kompleks...
20 Haziran 2018 Çarşamba / 14:50

Mitsubishi Electric, Çevre Günü'nde Çevresel Duyarlılığa Dikkat Çekti

Mitsubishi Electric, ileri teknolojisini dünya genelinde toplumların yaşam kalitesini artırmak ve gelecek nesillere sürdürülebilir bir dünya sağlamak ...
20 Haziran 2018 Çarşamba / 14:45

BODDEP'ten Issız Koylar için Yüzen Arıtma Tesisi Önerisi

Bilindiği gibi Türkiye ve Yunanistan'da atıksu arıtma tesislerinin olmadığı bölgelerde ve ayrıca deniz araçları tarafından evsel atıksuların deniz...
20 Haziran 2018 Çarşamba / 14:40