E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
MAS DAF
ANADOLU FLYGT
INEVA TÜRKİYE
SİSDOZ

Wilo, Yeni Ürünlerle Atağa Kalktı

Wilo, Yeni Ürünlerle Atağa Kalktı

22 Kasım 2017 Çarşamba / 15:08 | HABERLER
112. Sayı (Kasım 2017)
280 kez okundu

Wilo, dev projelerden tarım arazilerinde kullanılabilecek pompalara kadar geniş bir yelpazede ihtiyaçları karşılayacak yenilikler gerçekleştirdi. Sektöründe uzman olan Wilo, sahip olduğu deneyimden daha fazla kullanıcının faydalanması için yeni bir kategori oluşturdu. 2017’nin Ekim ayında piyasaya sunulan “Initial Line” adlı yeni ürün gamı sayesinde son kullanıcılar da Wilo’nun kaliteli ürünleriyle tanışma fırsatı buldu. Su temini ile atıksu pompa ve sistemlerinden oluşan Initial Line serisinde başlangıç olarak 13 ürün ve 35 farklı model yer alıyor. Yazlık evlerine, apartmanlarına, sitelerine ya da çiftliklerine ideal bir pompa arayan kullanıcılar, Wilo Initial Line satış noktalarına giderek bu ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Akıllı Pompa Wilo-Stratos MAXO

Wilo, yeni üretim ekonomisini belirleyen Endüstri 4.0 çağına dünyanın ilk gerçek akıllı pompası Wilo-Stratos MAXO ile katkı sağlayacak. Üstün özellikleri ve tasarımı sayesinde 2017’deki ISH Frankfurt Fuarı’nda “Design Plus” ödülünü almaya hak kazanan Wilo-Stratos MAXO, sistem verimliliği, enerji tasarrufu, kullanım kolaylığı ve yüksek etkileşim gücüyle fark yaratıyor.

Wilo'nun bir diğer yeni ürünü olan Wilo-Varios PICO ise yenileme pompası kategorisinde yer alıyor. Yapılan pazar araştırmaları neticesinde geliştirilen Wilo-Varios PICO, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sektörlerinin tüm uygulama alanları için ideal bir yenileme pompası olarak dikkat çekiyor.

Wilo’dan Özelleştirilmiş Servis Paketleri

Yüksek verimli pompaların her zaman güvenli bir şekilde çalışıyor olması büyük önem taşıyor. Pompa sistemleri sektörüne teknolojik yenilikler alanında öncülük yapan Wilo, inovatif bakış açısını servis hizmetlerine de yansıtıyor. Wilo kullanıcı gruplarına göre özelleştirilmiş servis paketleri sunuyor.

Wilo, büyük konut projelerinden tarım arazilerine, dev stadyumlardan Google veri merkezine kadar birbirinden farklı sektörlerde yeni nesil pompa sistemleriyle yer alıyor. Pompalarda sürdürülebilir bir performansa önem veren Wilo, kurulum kontrolü, optimizasyon ayarlaması ve zorunlu test çalışması da dahil olmak üzere müşterilerine ihtiyaç duydukları tüm desteği sağlıyor.

Ürün ve hizmetlerinde global bir standart belirleyen Wilo, 60’dan fazla ülkede, 2 bin 500 teknisyen ve 900 servis partneriyle müşterilerine bireysel servis çözümleri sağlıyor. Wilo ürünlerini tercih edenler bu çözümler sayesinde montaj, test ve bakım aşamalarında yüksek performansa sahip oluyor.

Wilo servis hizmetleri, yedek parça desteğiyle de müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyor. Wilo ürünlerinin orijinal yedek parçaları, dünyanın neresinde olursa olsun yüzde 90 oranında ve 24 saat içerisinde müşterilerin hizmetine sunuluyor. Müşteri bazlı ürün değişimi de pompaların performans güvenliğini sağlıyor. Wilo’nun katma değerli servis hizmetlerinden yararlanan kullanıcılar, üst düzeyde performans alarak sadece işlerine konsantre olma fırsatını bulabiliyor.

E-Dergi üzerinde okumak için lütfen tıklayınız...


 


İlginizi çekebilir...

250 Bin Ton Atık ile 200 Milyon kW/saat Elektrik Üretilecek

Siemens'in yenilikçi 'Gelişmiş Platform' teknolojisine dayanan yüksek verimli ve güvenilir SST-600 Buhar Türbini, Türkiye'nin atık ber...
12 Eylül 2018 Çarşamba / 15:44

En Büyük Entegre Şehir Hastaneleri Lowara ile Hayat Buluyor

Türkiye'de sağlıkta hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla Sağlık Bakanlığı tarafından 2016 yılında yapım çalışmalarına başlanan şehir hastaneleri ...
12 Eylül 2018 Çarşamba / 15:37

Ineva, Karbon Ayak İzi Temalı Çevre Etkinliği Gerçekleştirdi

Ineva Çevre Teknolojileri, farkındalık yaratmak amacıyla yürüttüğü 'Çevre Ayı' etkinlikleri kapsamında çocuklarla buluştu....
12 Eylül 2018 Çarşamba / 15:06