E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ANADOLU FLYGT
MAS DAF
INEVA TÜRKİYE
SİSDOZ

Wilo, Yeni Ürünlerle Atağa Kalktı

Wilo, Yeni Ürünlerle Atağa Kalktı

22 Kasım 2017 Çarşamba / 15:08 | HABERLER
112. Sayı (Kasım 2017)
0 kez okundu

Wilo, dev projelerden tarım arazilerinde kullanılabilecek pompalara kadar geniş bir yelpazede ihtiyaçları karşılayacak yenilikler gerçekleştirdi. Sektöründe uzman olan Wilo, sahip olduğu deneyimden daha fazla kullanıcının faydalanması için yeni bir kategori oluşturdu. 2017’nin Ekim ayında piyasaya sunulan “Initial Line” adlı yeni ürün gamı sayesinde son kullanıcılar da Wilo’nun kaliteli ürünleriyle tanışma fırsatı buldu. Su temini ile atıksu pompa ve sistemlerinden oluşan Initial Line serisinde başlangıç olarak 13 ürün ve 35 farklı model yer alıyor. Yazlık evlerine, apartmanlarına, sitelerine ya da çiftliklerine ideal bir pompa arayan kullanıcılar, Wilo Initial Line satış noktalarına giderek bu ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Akıllı Pompa Wilo-Stratos MAXO

Wilo, yeni üretim ekonomisini belirleyen Endüstri 4.0 çağına dünyanın ilk gerçek akıllı pompası Wilo-Stratos MAXO ile katkı sağlayacak. Üstün özellikleri ve tasarımı sayesinde 2017’deki ISH Frankfurt Fuarı’nda “Design Plus” ödülünü almaya hak kazanan Wilo-Stratos MAXO, sistem verimliliği, enerji tasarrufu, kullanım kolaylığı ve yüksek etkileşim gücüyle fark yaratıyor.

Wilo'nun bir diğer yeni ürünü olan Wilo-Varios PICO ise yenileme pompası kategorisinde yer alıyor. Yapılan pazar araştırmaları neticesinde geliştirilen Wilo-Varios PICO, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sektörlerinin tüm uygulama alanları için ideal bir yenileme pompası olarak dikkat çekiyor.

Wilo’dan Özelleştirilmiş Servis Paketleri

Yüksek verimli pompaların her zaman güvenli bir şekilde çalışıyor olması büyük önem taşıyor. Pompa sistemleri sektörüne teknolojik yenilikler alanında öncülük yapan Wilo, inovatif bakış açısını servis hizmetlerine de yansıtıyor. Wilo kullanıcı gruplarına göre özelleştirilmiş servis paketleri sunuyor.

Wilo, büyük konut projelerinden tarım arazilerine, dev stadyumlardan Google veri merkezine kadar birbirinden farklı sektörlerde yeni nesil pompa sistemleriyle yer alıyor. Pompalarda sürdürülebilir bir performansa önem veren Wilo, kurulum kontrolü, optimizasyon ayarlaması ve zorunlu test çalışması da dahil olmak üzere müşterilerine ihtiyaç duydukları tüm desteği sağlıyor.

Ürün ve hizmetlerinde global bir standart belirleyen Wilo, 60’dan fazla ülkede, 2 bin 500 teknisyen ve 900 servis partneriyle müşterilerine bireysel servis çözümleri sağlıyor. Wilo ürünlerini tercih edenler bu çözümler sayesinde montaj, test ve bakım aşamalarında yüksek performansa sahip oluyor.

Wilo servis hizmetleri, yedek parça desteğiyle de müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyor. Wilo ürünlerinin orijinal yedek parçaları, dünyanın neresinde olursa olsun yüzde 90 oranında ve 24 saat içerisinde müşterilerin hizmetine sunuluyor. Müşteri bazlı ürün değişimi de pompaların performans güvenliğini sağlıyor. Wilo’nun katma değerli servis hizmetlerinden yararlanan kullanıcılar, üst düzeyde performans alarak sadece işlerine konsantre olma fırsatını bulabiliyor.

E-Dergi üzerinde okumak için lütfen tıklayınız...


 


İlginizi çekebilir...

Uluslararası Mühendislik Forumu'nda Su Sektörü Ele Alındı

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda, DEİK / Uluslararası Teknik Müşavirlik İş Konseyi ve FCIC (İslam Ülkeleri Müşavirler Federasyonu) iş birliğind...
12 Aralık 2018 Çarşamba / 10:20

Çevrenin Korunmasına Yönelik Kanun Yürürlüğe Girdi

Çevrenin korunması ve çevre kirliliğinin önlenmesine yönelik düzenlemelerin yer aldığı 'Çevre Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dai...
12 Aralık 2018 Çarşamba / 09:38

Coşkunöz Holding'ten Üst Düzey Atama

Coşkunöz Holding'te üst düzey atama gerçekleşti. 23 yıldır Coşkunöz Grubu'nda görev yapan ve sektörü çok yakından tanıyan başarılı isim A.Erde...
12 Kasım 2018 Pazartesi / 13:52

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 14.12.2018 / 01:48:43