Ürün

BASS'tan Çözümler...


Hat Tipi Çarklı Akışölçer
Düşük viskoziteli sıvılar için tasarlanmış pulse çıkışlı debimetre olan FMPV serisi Hat Tipi Çarklı Akışölçerlerin, opsiyonel 4-20 mA veya 0-10 VDC çıkışları da mevcut. Dayanıklı tasarımlarıyla birçok proseste tercih ediliyorlar. Gövde malzemeleri akışkana göre üretilebiliyor. Islak kısımları standart olarak PVC malzemeden olup, opsiyonel olarak PTFE, PP, Pirinç, AISI316 seçenekleri de mevcut.
2,5-42 l/dk - 25-473 l/dk arasında ölçüm yapıyor. Maksimum dayanabileceği sıcaklık 70°C, maksimum basınç ise 10 bar. Ürün IP68 koruma sınıfında  ±1% T.S. hassasiyetle çalışıyor. Opsiyonel olarak Hat Tipi Çarklı Akışölçerlerde M9.02. P1 Panel Tip göstergesi de bulunuyor.

Kılavuz Radar Seviye Transmitteri

Bass Instruments, GRLM 70 serisi kılavuz dalga radar seviye ölçüm cihazı sıvılarda, toz ve çamur gibi akışkanlarda kullanılabilen, ağır şartlar için tasarlanmış, hareketli parçası olmayan seviye ölçüm enstrümanları... Islak kısımları AISI316 veya PFA kaplı olabiliyor. 4-20 mA + HART standart çıkışı ve iletişimi mevcut. Opsiyonel olarak LCD gösterge veya exproof koruma seçenekleri bulunuyor. 0...30 m halat ve  0...6 m çubuk şeklinde ölçme aralıkları mevcut. Kullanıcı, sadece elektronik kısmını satın alıp, halat veya çubuk kısmını kendisi imal edip, transmitteri montaj edebiliyor.

Motorlu Tip Seviye Anahtarı SRP10C
Motorlu Seviye Anahtarı SRP10C serisi yapı sektöründe kireç, ince kum, dolomit kalsit, alçı, çimento, taş, kömür; gıda sektöründe ise süt tozu, un, tuz, şeker gibi akışanların seviyesini kontrol etmek için kullanılıyor. Hissetme >0,4 kg/l büyük olan tüm akışkan ve katılarda rahatlıkla tercih edilebiliyor.Proses bağlantı şekli Dişli veya Flanşlı, çıkış ise SPDT kontak, IP66 opsiyonel eksproof olarak kullanıcıya sunuluyor. Ürün, dikey veya yatay olarak montajlanabiliyor. 250 V,5A max. Tmax: 400°C olarak kontak veriyor.

Bilgi için:
Bass Instruments
Tel: 0216 660 01 63-64


Geri
share on twitter share on facebook