Haber

Bina İçi Tesisatın Vazgeçilmezi: GF Hakan Plastik Aquasystem


Avrupa İçme Suyu Yönergesinin çıkış noktasını, içme suyunun musluktan akacağı son noktada mikrobiyolojik ve kimyasal olarak kullanımının ömür boyu insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde olması gerektiği oluşturuyor. Bu nedenle istenen su kalitesinin tesisat hammaddesinin özellikleriyle, suyun yapısıyla, montaj özellikleriyle ve işletme şartlarıyla bir bütün olarak sağlanması gerekiyor. GF Hakan Plastik Aquasystem ürünleri, suyun kokusunu, rengini ve tadını değiştirmeden kullanıcılara ulaşmasını sağlamasının yanı sıra diğer teknik özellikleri ile de projelerin özellikle tercih ettiği ürünler arasında bulunuyor.
Bina içi soğuk ve sıcak su tesisatlarının vazgeçilmez ürünleri olan Aquasystem PP-R sistemleri, korozyona dayanıklı yapıları ile kireçlenme ve paslanma gibi etkenleri ortadan kaldırıyor. Yüksek sıcaklığa ve basınca karşı son derece dirençli olan ürünler 20 °C'de ve -20-25 Atü basınçlarda 50 yıl çalışma olanağı sağlıyor. Uygulama açısından ise kaynak yerlerinde çap daralması olmaması, yüksek kaynak performansı; firesi olmaması ve montajda tasarruf sağlaması gibi özellikleri ile tercih ediliyor.
Geniş bir ürün serisi olan GF Hakan Plastik Aqusystem;  Standart PPR Boru Sistemleri, Cam Elyaf Takviyeli PPR Boru Sistemleri, Cam Elyaf Takviyeli Klima Boru Sistemleri, Stabil Alüminyum Folyolu PPR Boru Sistemleri, UV Dayanımlı PPR Boru Sistemleri ve Alu-plus Stabil Ortadan Folyolu PPR Boru Sistemleri ile bina içi sıcak-soğuk sıhhi tesisat sistemleri, bina içi ısıtma sistemleri, basınçlı hava sistemleri, klima sistemleri ve endüstriyel boru sistemleri için çözümler sunuyor.

GF Hakan Plastik,  Aqua Therm Kiev 2017’deydi

Bu yıl 30 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında 18.’si düzenlenen Aqua Therm Kiev, GF Hakan Plastik için üstyapı, altyapı ve tarımsal ürün gruplarının tanıtıldığı başarılı bir fuar oldu.
İhracat çalışmalarına yönelik olarak fuar katılımlarını sıklaştıran GF Hakan Plastik, Türkmenistan, Almanya, Vietnam ve Cezayir’in ardından Ukrayna’da düzenlenen Aqua Therm Kiev 2017’de sektör profesyonelleri ile biraraya gelerek ürünlerini tanıttı. 2007 yılından bu yana fuara katılan GF Hakan Plastik geniş bir ürün sunumu ile üstyapı, altyapı ve tarımsal olmak üzere tüm ürün gruplarının tanıtımını yaptı. Ayrıca 4 gün süren fuarda, ülkenin farklı bölgelerinden gelen GF Hakan Plastik kullanıcıları, firma temsilcileri ile tanışma ve deneyimlerini paylaşma imkanı buldu.Geri
share on twitter share on facebook