Ürün

BASS'tan Yeni ve Teknolojik Çözümler...


Açık Kanal Akışölçerler “BOCF”
BOCF serisi Ultrasonik Açık Kanal Debimetreleri, şartlandırılmış kanallarda sıvı seviyelerini ölçerek akış miktarını hesaplıyor ve ekranında sıvı seviyesini, anlık akış değerini, toplam akış miktarını gösteriyor. Birçok savağa ve bente uygulanabiliyor. USB bellek sayesinde seviye, anlık akış değeri, toplam debi, tarih-saat vb. verileri kayıt altına alabiliyor, maksimum on yıllık bilgi saklayabiliyor. Programlanabilir röleleri ve analog çıkışlarıyla proses kontrol cihazlarında izleme yapabiliyor, farklı kontrol cihazlarına uyarı gönderilebiliyor. BOCF’nin desteklediği kanallardan bazıları: Dikdörgen, Parshall, v-Notch, Cipoletti vb.

Fark Basınç Transmitteri “MPS550”
Bass Instruments MPS550 serisi Fark Basınç Transmitteri gazların ve sıvıların ölçümünü yapabilen bir basınç transmitteri. Sıcaklık aralıkları -40°C...-120°C’e kadar. 0...10 mbar-0...25 bar arasında geniş ölçüm aralığına sahip. Ürün, mekanik darbelere ve titreşimlere dayanıklı. Gövde malzemesi korozyona dirençli paslanmaz çelik. İsteğe bağlı koruma tipi IP65 veya IP67 olarak ayarlanabiliyor. Elektronik çıkışı 4-20 mA veya 0-10 VDC olarak seçilebiliyor. Pompa sistemlerinde filtre kirlilik izleme veya basınç kaybı algılamalarında kullanılabiliyor.Ultrasonık Seviye Transmitteri “LULT 70”
Bass Instruments Ultrasonik Seviye Transmitteri LULT 70, buharlaşma olmayan sıvılar ve tozuma yapmayan katı akışkanların seviye ölçümlerinde kullanılabiliyor. Ölçüm aralığı proses şartlarına göre değişiklik gösteriyor. Standart HART iletişimi olan ürün, akım çıkışı 4-20 mA, opsiyonel RS485-MODBUS olarak kullanıcıya sunuluyor. Üstün konstrad OLED ekranı sayesinde değerler daha sağlıklı bir şekilde görülebiliyor. Gövde malzemesi PVDF, kafa malzemesi ise alüminyum. Sıcaklık değeri -30°C...70°C. Koruma IP67 olarak kullanıcıya sunuluyor. Opsiyonel olarak exproof koruma da sunulabiliyor. LULT70 Ultrasonik Seviye Transmitterleri anten adaptörü takıldığı takdirde köpüklü yüzeyleri rahatlıkla ölçebiliyor.

Bilgi için:
Bass Instruments
Tel: 0216 660 01 63-64 l


Geri
share on twitter share on facebook