Ürün

Lovibond PTV 1000 Online Bulanıklık Ölçme Sistemi

Analiz sistemleri konusunda dünya markası olan LOVIBOND, içme suyu bulanıklık analizi alanında ses getirecek yeni modelini pazara sunma hazırlığında...

Lovibond, 130 yılın verdiği tecrübeyle içme ve kullanım suları, atıksu, endüstriyel sular ve yüzme havuzu sularında dört yüzden fazla parametreyi test edebilecek özellikte ürünler üretiyor. Lovibond, Türkiye Distribütörü Rank Teknoloji ile birlikte kullanıcılarına T.C. Sağlık Bakanlığı, TSE ve Uluslararası Sağlık Örgütleri tarafından belirlenmiş tüm parametrelerin hızlı, pratik ve güvenli ölçülmesini sağlayan ekipman çözümleri sunuyor.
Bilindiği gibi içme suyu kalitesinin belirlenmesinde mikrobiyolojik parametreler, kimyasal parametreler ve fiziksel özellikler temel alınıyor. Bulanıklık ölçümü de içme suyu için anahtar bir parametre. Çoğu arıtma uygulamalarında hem taşınabilir/laboratuvar cihazı hem de online (anlık) bulanıklık ölçüm sistemi gerekiyor.
Lovibond, bu temel ihtiyacı gidermek için çok yakında içme suyu bulanıklık analizlerinde ses getirecek yeni modelini pazara sunma hazırlığında. Model tanımı “Lovibond PTV1000” olan sistemde, içme sularında anlık olarak 0.001-100 NTU aralığında bulanıklık ölçümü yapılabilecek.
Kompakt ve duvara monte edilebilir özelliğiyle sürekli bulanıklık ölçümü yapan Lovibond PTV 1000 modeli, hassasiyeti ve doğruluğu yüksek olarak tasarlanmış yeni bir teknoloji. Tek bir kontrolör ile tesisteki tüm sensörleri yönetip, maliyet ve zaman tasarrufu sağlayarak ultra stabil sonuçlar elde edilebilecek.

Bilgi için:
www.rank.com.tr


Geri
share on twitter share on facebook