Haber

Valmet, Enerji Sektörü Çözümleriyle ICCI 2017'de Yerini Aldı


Valmet, enerji endüstrisine yönelik son teknoloji çözüm ve hizmetlerini ICCI 2017 – Uluslararası Enerji ve Çevre Konferansı ve Fuarı’nda tanıttı. 3-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte Valmet, atıktan enerjiye ve biyokütle konusundaki global referanslarını ziyaretçilerle paylaştı.
Enerji, selüloz ve kağıt endüstrilerine dünya genelinde otomasyon ve servis sağlayıcı olarak hizmet veren Valmet, enerji üretimi ve biyoteknoloji ekipmanları ve anahtar teslim çözümleri ile son zamanlarda dünyada olduğu gibi Türkiye enerji sektöründe de adından sıkça söz ettiriyor. Türkiye’deki en büyük kombine çevrim santralleri olan Enerjisa Bandırma, OMV Samsun, Baymina Enerji’nin yanı sıra son olarak referansları arasına kattığı 1.2 GW’lık Hamitabat Kombine Çevrim Santrali ile Türkiye enerji sektöründe önemli projelere imza atan Valmet, ülkenin artan enerji ihtiyacının karşılanmasında güçlü iş ortağı konumunu pekiştiriyor.
Sunduğu benzersiz teknoloji, proses bilgi birikimi ve enerji ve proses otomasyon çözümleri ile müşterilerinin işletme performansını daima ileriye taşıyarak özellikle enerji alanında çok daha gelişmiş düzeyde hizmetler sağlayan Valmet, ICCI 2017 süresince enerji sektörüne yönelik akışkan yataklı enerji kazanları, anahtar teslim modüler enerji santralleri, FGD, ESP gibi baca gazı arıtma teknolojileri, gazlaştırma, piroliz, biyokütle kazan ve anahtar teslim santraller, biyokütle ön-hidroliz ve geri kazanım ekipmanlarını tanıttı.


Geri
share on twitter share on facebook