Haber

GF Hakan Plastik, İhracatta Hız Kesmeden Yola Devam Ediyor


İhracat pazarına yönelik çalışmalarına hızını kesmeden devam eden GF Hakan Plastik, yoğun bir programla çalışmalarını sürdürüyor.  Programda yurtdışı fuar katılımlarının yanı sıra bayi eğitimleri de önemli bir yere sahip.
GF Hakan Plastik’in bu yıl hedef ülkeleri arasında yer alan Vietnam’da düzenlenen 27. Uluslararası Ticaret Fuarı, üstyapı ürün grubunun büyük ilgi gördüğü bir fuar oldu. 19-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen fuarda, Silenta Premium ve Silenta 3A ses yalıtımlı atıksu borularının yanı sıra Aquasystem PPR Boruları ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.
Kuzey Afrika pazarının en büyük yapı fuarı sayılan BATIMATEC 2017 Cezayir Uluslararası Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı ise 23-27 Nisan tarihleri arasında gerçekleşti. Fuarda GF Hakan Plastik altyapı ve üstyapı ürün grupları üzerinden sürdürülen görüşmeler yeni projeler için ürünlerin tanıtımı açısından katkı sağladı.
Fuar katılımlarının yanı sıra GF Hakan Plastik‘in önem verdiği konuların başında eğitimler geliyor.  Düzenlediği farklı eğitim /seminer programları ile hem ürünler hem de doğru uygulama teknikleri konusunda bilgi seviyesini artırmayı amaçlayan GF Hakan Plastik sadece yurt içi değil, yurtdışı bayileri ile de biraraya geliyor. Gürcistan bayii BMC Gorgia işbirliği ile 3 Mayıs‘ta yapılan eğitim semineri Tiflis’te Cruise Hotel’de gerçekleştirildi. Ürün içerikli düzenlenen eğitim seminerine iş ortakları ve önemli proje temsilcileri katıldı.

Çevre Dostu DURAMAX, Yer Altı Sularının Korunmasında Etkili Oluyor
GF Hakan Plastik, tescilli markası DURAMAX boru sisteminin üstün özellikleri ile tüm drenaj sistemleri için güvenli ve ekonomik çözümler sunuyor.
Tüm yerüstü ve yeraltı boşaltma sistemleri, kanalizasyon sistemleri, endüstriyel atıksu drenaj sistemleri, yağmur suyu tahliye sistemleri vb. alanlarda kullanıma uygun olarak geliştirilen DURAMAX çok katmanlı boru sistemi, TS EN 13476-3-A1 sistem standartlarına göre HDPE’den (Yüksek Yoğunlukta Polietilen) ve PP'den (Polipropilen) üretiliyor.
Beton borulara oranla 30 kat daha hafif olan DURAMAX, nakliye, kurulum ve kullanım konularında kolaylıklar sunuyor. Çift katmanlı yapısı ile sızdırmazlık, sağlam ve kırılmaz fiziksel özellikleri ile dayanıklılık, yüksek kimyasal direnci ile atıksulardaki aşındırıcı kimyasallara karşı direnç özellikleriyle suların güvenli şekilde transfer edilmesini sağlıyor.
150 mm'den 1000 mm'ye kadar muflu veya mufsuz borular ve ek parçalardan oluşan sistem, sızdırmazlık özelliği ile boru içindeki atıksuların yer altı su kaynaklarına karışmasını önlüyor. Bu özelliği ile çevrenin korunmasına katkı sağlayan DURAMAX, ayrıca geri dönüşebilir olma özelliği ile de çevre dostu bir ürün olduğunu kanıtlıyor.


Geri
share on twitter share on facebook