Haber

Danfoss EuroShop 2017'de Göz Doldurdu


Danfoss, dünyanın en büyük perakende ekipmanları ve teknolojileri fuarı olan EuroShop 2017’ye katıldı. 61 ülkeden 2367 firmanın katıldığı fuar, 110 binin üzerinde kişi tarafından ziyaret edildi. Ejektör, Smart Store ve Sistem Yöneticisi ürünleriyle fuarda yer alan Danfoss, beş gün boyunca ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.
Türkiye’den 70 firmanın katıldığı Euroshop 2017’de; Danfoss’un en ilgi çeken ürünlerinden biri, sıcak iklimlerde plus sıcaklıklardaki (transcritical) uygulamalarda performans ve yüksek enerji verimliliği sağlayan, CO2 çözümleri sunan yeni Ejektör teknolojisi oldu. Ziyaretçiler, Danfoss’un ejector teknolojisi ve CO2 uygulamalarının hazırlanmış olduğu mobil eğitim ünitesi (CO2 konteyner) ile CO2 için optimize edilmiş CO2 sistemleri ve soğutma sistemlerinin simülasyonları ile deneyim kazanma fırsatı buldular.
Ticari soğutma uygulamalarında transkritik CO2 sistemlerinin sıcak iklimde çalıştırılması için özel olarak tasarlanmış Danfoss CTM ejektörü, 2017 AHR Expo İnovasyon Ödülleri’nde soğutma kategorisinde birinci olarak seçilmişti.
Danfoss’un sergilediği diğer teknolojiler arasında Smart Store ve AK-SM Sistem Yöneticisi de yer aldı.


Geri
share on twitter share on facebook