Haberler

Wilo 2017'de Müşteri Memnuniyetine Odaklandı

Wilo, Türkiye'deki 25. yılında büyümeye devam ediyor. Wilo'nun yetkili servisleriyle yaptığı Hedef Paylaşım Toplantısı'nda, Wilo'nun kaliteli ürünleri ile birlikte satış sonrası hizmetleriyle de fark yaratan bir marka olduğu vurgulandı.

İstanbul Ümraniye’deki Crowne Plaza Oryapark’ta “Farkımız Sensin” temasıyla gerçekleştirilen toplantıda, 2016 yılında yapılan çalışmalar masaya yatırılırken, 2017 yılının hedefleri katılımcılarla paylaşıldı.
Açılış konuşmasını yapan Wilo Türkiye Operasyon Müdürü Tolga Ünal, 2017 yılında müşteri memnuniyetine odaklanmaya devam edeceklerini ifade etti. Müşteri memnuniyeti anketlerinde her yıl daha iyi sonuçlar aldıklarını ifade eden Tolga Ünal, “Wilo olarak farklı bir bakış açımız var. Müşteri şikâyetlerini firmaya verilen bir hediye olarak görüyoruz. Bu bakış açısı bizi daha iyisini yapmak için motive ediyor. 2016'da müşteri anketlerinde sadece sektörümüzün değil, birçok farklı sektördeki ortalamanın da çok üzerinde memnuniyet oranına sahip olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.
Wilo Hedef Paylaşım Toplantısı'nda başarılı yetkili servisler ödüllendirilirken, Wilo Türkiye’nin yöneticileri de yaptıkları sunumlarda 2016 yılını değerlendirerek, 2017 yılı stratejilerini açıkladılar.

Doğaseverler “Su İçin Yürüdü”
Wilo, 22 Mart Dünya Su Günü’nü kutlamak için Atlas Dergisi işbirliğiyle bir doğa yürüyüşü düzenledi. Durusu (Terkos) Gölü çevresinde “Su için Yürüyoruz” mottosuyla düzenlenen etkinliğe çok sayıda doğa tutkunu katıldı. Yaklaşık yedi kilometrelik yürüyüş parkurunda göl çevresindeki doğal güzellikleri de yakından gören katılımcılar, Çatalca İnceğiz Köyü yakınlarında bulunan İnceğiz Mağarası’nı da gezme fırsatı buldu.
Wilo olarak hayatın kaynağı olan suya sahip çıkmak istediklerini belirten Wilo Türkiye Pazarlama Müdürü Melis Öner şunları söyledi: “Wilo markası 145 yıldır pompa teknolojisine dünya çapında öncülük ediyor. İşimiz suyu en verimli şekilde taşımak olduğu için suyun değerini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle farklı etkinlikler ve projelerle temiz su kaynaklarının korunmasına ilişkin farkındalık yaratmaya çalışıyoruz.”

Mersin Sağlık Kampüsü’nün Çözüm Ortağı Wilo Oldu
Kamu Özel Ortaklığı (PPP) modeli ile gerçekleştirilen ve Türkiye’nin ilk entegre sağlık kampüsü olma özelliğini taşıyan Mersin Entegre Sağlık Kampüsü’nün, ısıtma soğutma ve havalandırma sistemlerinde tercihi Wilo oldu.
Mersin Entegre Sağlık Kampüsü projesinde 600’e yakın Wilo ürünü kullanıldı. Özellikle ıslak rotorlu Yonos Maxo’nun sahip olduğu EC motor teknolojisi sayesinde tesis en yüksek düzeyde enerji tasarrufu sağlama imkânına kavuştu.

26 Nisan 2017

Geri