Haber

WIN Eurasia Automation, Endüstri 4.0'ın Merkezi Oldu


WIN Eurasia Automation, 16-19 Mart 2017 tarihlerinde TÜYAP’ta ziyaretçilerini ağırladı. 4 günün sonunda, görücüye çıkan yenilikler ve ziyaretçi yoğunluğu açısından son yılların en ilgi çekici ve başarılı endüstri etkinliği gerçekleşti.
Toplam 9 salonda Otomasyon Eurasia, Hydraulic & Pneumatic Eurasia, Electrotech Eurasia ve CeMAT Eurasia fuarlarını bir araya getiren WIN EURASIA Automation, 35 ülkeden bin 336 katılımcıya ev sahipliği yaptı. WIN EURASIA Automation; Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği (ENOSAD), Türkiye Akışkan Gücü Derneği (AKDER), Türkiye İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) ve Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği (ETMD) desteği ile endüstri dünyasının yeniliklerini ziyaretçilerine sundu. Endüstriyel otomasyon, elektrik elektronik teknolojileri, hidrolik ve pnömatik sistemler ve intralojistik çözümlerin sergilendiği fuar, bölgenin lider ticaret fuarı olduğunu bir kez daha kanıtladı.
Günümüzde endüstrinin en önemli konusunu oluşturan “Endüstri 4.0” fuarın ana teması olarak öne çıktı. “Endüstri 4.0 Çözüm Ortağı” olarak Siemens Türkiye tarafından desteklenen WIN Eurasia Automation 2017, bu yeni çağa dönüşümü kolaylaştırmanın yollarını arayan imalatçılar için eşsiz bir fırsat sundu. Önde gelen şirketlerin yer aldığı fuarda, insan-makine işbirliğinin yanı sıra imalatın dijitalleşmesine de önemli bir vurgu yapıldı.
WIN Eurasia Automation önümüzdeki yıl 15-18 Mart 2018 tarihlerinde düzenlenecek.


Geri
share on twitter share on facebook