Haber

IWE 2018, Su ve Atıksu Arıtma Sektörünü Biraraya Getiriyor


Başarılı ve sürdürülebilir su ve atıksu yönetimi konusuna odaklı tek ihtisas fuarı olan IWE Istanbul Water Expo, su ve atıksu arıtma teknolojileri sektörünü üçüncü kez tek çatı altında biraraya getirecek. Kamu kurumları, özel sektör, sivil toplum, üniversiteler ve medya kuruluşlarının ulusal ve uluslararası düzeyde katılımıyla gerçekleştirilecek olan fuar 1-3 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.
IWE Istanbul Water Expo 2018’de katılımcılar sektördeki en son gelişmelere yönelik çözümlerini ve ürünlerini sergileme, karar vericilerle biraraya gelme, yeni pazarlara açılma ve yatırım yapma imkanı bulacak.
Türkiye ve çevre ülkelerin su ve atıksu konusundaki ihtiyaçlarına cevap verecek tüm teknolojik yenilikleri, ekipman, ürün ve hizmetlerin sergileneceği IWE Istanbul Water Expo tüm sektör profesyonellerinin biraraya geleceği bir buluşma noktası olacak. Fuar ayrıca sektörün gelişmesine, küreselleşmesine ve su kaynakları kısıtlı olan ülkemizde “su” konusunda farkındalık yaratılmasına da katkı sağlayacak.


Geri
share on twitter share on facebook