Haber

ABB'den Yeni Kablo Koruma Sistemi


ABB, ECOLAB standartlarına uygun, geliştirilmiş temizlenebilirlik özelliğine sahip ve agresif kimyasallara olağanüstü direnç sağlayan yeni bir naylon spiral ve paslanmaz çelik rakor ile gıda ve içecek sektörüne yönelik PMA kablo koruma ürün gamını daha da geliştirdi.
Oluklu yapı, spiralli dar bükülme yarıçaplarında bile hızlı ve sürekli harekete dayanacak fiziksel esneklik ve son derece yüksek mekanik mukavemet özellikleri ile donatıyor. Spiraller servis süreleri boyunca bütünlüğünü ve performansını koruyor.
Gıda ve içecek endüstrisinde hızlı ve etkili yıkama talebinin karşılanması için, ABB'nin yeni PMA JFBD spirali, endüstrinin ilk pürüzsüz ve gözeneksiz gıda sınıfı ceketi ile kaplanmış.
Yeni PMA JENQ paslanmaz çelik rakor ile kullanılan JFBD spiralleri, gıda kalıntılarının toplanabileceği oluk, boşluk veya benzer tehdide maruz kalabilecek bölgeler içermeyen bir sistem sağlıyor. Pürüzsüz yapışkan olmayan yüzey, standart temizleme yöntemlerini kullanarak tortuların kolayca çıkarılmasını sağlıyor.

Värnamo, ABB'nin Hızlı Şarj Cihazını Seçti
ABB, İsveç Värnamo Belediyesi'nden belediyenin bağlı kuruluşu Värnamo Elnät aracılığıyla otobüsler için kullanılmak üzere hızlı şarj cihazı siparişi aldı. Värnamo, İsveç'te, kentsel alanda tüm toplu taşımanın elektrikli otobüslerle yapılmasına yatırım yapan ilk belediye oldu. Uygulamanın 2017 sonbaharında devreye alınması planlanıyor.
ABB, 2010 yılından bu yana dünya genelinde binek otomobilleri için yaklaşık 5 bin adet hızlı şarj cihazı satışı yaptı. Bulut tabanlı uzaktan izleme ve denetimin yanı sıra internet üzerinden program güncellemelerini içeren teknolojinin kullanılması, hızlı tepki süreleri ve yüksek düzeyde kullanılabilirlik garantisi veriyor.


Geri
share on twitter share on facebook