Haber

İdeal Makina, Yıllık Bayi Toplantısını Düzenledi


Gerçekleştirdiği başarılı kampanyalarla 2016 yılını tamamlayan İdeal Makine, yeni yılın ilk günlerinde Türkiye’deki bayileri ile biraraya geldi. 19-20 Ocak 2017 tarihlerinde yapılan toplantı, firmanın İstanbul’da bulunan Genel Merkez Binası’nda gerçekleştirildi.
Toplantıda, gerçekleştirilen faaliyetler ve satış istatistiklerinin ışığında 2016 yılı değerlendirilirken, 2017 yılı için beklentiler ve hedefler konuşuldu. Toplantının açılış konuşmasını yapan İdeal Makina Satış ve Pazarlama Müdürü Ercan Akbaş, sektöre ilişkin iç ve dış pazarı değerlendirerek, 2017 yılında pazara sunulacak ürünler hakkında bilgi verdi.
Toplantıda, bayilere İdeal Makina bünyesine dahil olan ITT GOULDS Pompa Grubu’nun ürünleri hakkında da bilgi verildi. Türkiye ve çevre ülkelerdeki sektörel gelişmelerin de masaya yatırıldığı toplantıda önümüzdeki süreçte atılması gereken adımlar ve izlenmesi gereken yol haritası belirlendi.
İdeal Makina, Türkiye temsilciliğini yaptığı PEDRO GIL Roots Blower, SEEPEX monopompa, BÖRGER ve OMAC Loblu Pompa, JESSBERGER Varil Pompaları, DEBEM Havalı ve Santrifüj Pompa, ETATRON Solenoid ve Mekanik Diyaframlı Pompalar, BOYSER Hortum Pompa, BORNEMANN Çift Burgulu Hijyen Pompalar, RENNER Vidalı Hava Komprasörü, Yüksek Basınç Oksijen Kompresörü, Yüksek Basınç Azot Kompresörü, Azot ve Oksijen Tüp Dolum Sistemleri, WALKER Desikant Basınçlı Hava Kurutucuları ve Filtreler, INMATEC Azot ve Oksijen Jenaratörleri ile 2017 yılında bünyesine kattığı ITT GOULDS Santrifüj Pompa, FPZ Yan Kanallı Santrifüj Blower ve Next Turbo Kompesörler gibi ürünleriyle 2017 yılında hedeflerini gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerliyor.
İdeal Makine, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, bayilerine şöyle seslendi: “İdeal Makina olarak sektörün öncü firmalarından biri olmamızda pay sahibi olan; enerjilerini, bilgi ve birikimlerini, dostluklarını esirgemeyen bayilerimize, ayrıca konusunda saygın bir yere sahip olan ITT GOULDS POMPA Türkiye temsilcilerine geleneksel bayii toplantımıza katıldıkları için teşekkür ediyoruz.”


Geri
share on twitter share on facebook