Haber

Grundfos, IFAT-Eurasia'da Yerini Alıyor


Grundfos, 16-18 Şubat 2017 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek IFAT-Eurasia 2017 fuarında; hazır terfi istasyonlarını, atıksu pompa ve mikser gruplarını, dozaj ve dezenfeksiyon ekipmanlarını ve yeni nesil IE5 verimlilik sınıfındaki MGE motorlarını tanıtacak.

Türkiye pazarında, gerek sorumluluk alanları genişletilen büyükşehir belediyelerinden gerek Türkiye altyapı projelerini şekillendiren özel proje firmalarından gelen talepler doğrultusunda Grundfos, yüksek kaliteli hazır terfi istasyonları çözümlerini davetlilerin bilgisine sunacak. Hazır terfi istasyonlarının dizaynı ve seçiminde dikkat edilmesi gereken tüm teknik detaylar, görsel demolar ve fuar süresince yapılacak sunumlarla kafalardaki soru işaretlerini kaldıracak.

IE3 komponentlerinden oluşan motor ve dizaynı sayesinde yüksek itme gücü sağlayan ileri teknoloji Grundfos mikser grupları ve Grundfos patentli S-Tube tıkanmaz tip çarka sahip atıksu pompaları sergilenecek. Sergilenecek olan tüm atıksu grubu ekipmanlarının yanı sıra, özellikle hazır terfi istasyonlarının zor koşullarda dahi optimum çalışmasını sağlayan ve kullanıcılara ilave pek çok avantaj sunan Grundfos “Dedicated Control” sistemleri de fuarda sergilenecek ürünler arasında yer alacak.

Ayrıca Grundfos’un dozaj ve dezenfeksiyon grupları da fuarda yerini alacak. Özellikle son teknoloji akıllı dozaj pompaları ve yeni nesil klor sistemleri sergilenecek. Grundfos standında ziyaretçilerine yeni nesil IE5 verimlilik sınıfına haiz motorların kullanıldığı hidrofor sistemini de tanıtacak.Geri
share on twitter share on facebook