Haber

Honeywell ve Aereon Endüstriyel Nesnelerin İnternetini Güçlendiriyor


Honeywell ve Aereon, Honeywell’in Endüstriyel Nesnelerin İnterneti  (IIoT) ekosistemini geliştirerek, endüstriyel müşterilerine operasyonlarının güvenlik, etkinlik ve güvenilirliğini arttırmada yardımcı olacak yeni çözümler konusunda işbirliği yapacaklarını duyurdular.
Honeywell Proses Çözümleri Dijital Dönüşümler İş Kolu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Andrew Hird, “İmalatçılar ve üreticiler yıllar boyunca planlanmamış arıza süresi, düşük performans gösteren varlıklar ve verimsiz tedarik zincirleri gibi çözülemez olduğuna inandıkları operasyonel problemler için çözüm yolları aradılar. IIoT’un yetenekleri ile bu problemleri çözmek için yeni yollar bulabiliriz. Bunun kilit bir parçası, bilgi derinliğini ve bir dizi ekipman deneyimini geliştiren endüstriyel bir ekosistemin yaratılması ve Aereon gibi hizmet sağlayıcılarıdır” diyor.
Aereon, kuyudan gaz istasyonuna kadar, bütün petrol ve gaz sektörü için yenilikçi hava emisyonu çözümleri ile geniş çapta tanınıyor. Alevlenme sistemleri, kapalı yanma sistemleri, yüksek randımanlı termal oksitleyiciler ve buhar/gaz dönüşüm üniteleri için ürünler sunuyor.
Aereon’un Kıdemli Global Başkan Yardımcısı Mark Zyskowski ise “Aereon’un temel gücü, yerinde monte edilen tabanını tasarlamak, üretmek ve desteklemek için kurum içi uzmanlıkla desteklenen amaca yönelik, geniş çeşitlilikteki yanma ve buhar dönüşüm ürünleridir. Honeywell’in, IIoT teknolojisi gücünden faydalanarak operasyonlarından elde ettikleri değeri en üst düzeye çıkarmak için dünya genelinde müşterilerine yardımcı olmak amacıyla geliştirdiği IIoT ekosistemine uzmanlığımızı sunmaktan memnuniyet duyuyoruz” şeklinde konuşuyor.


Geri
share on twitter share on facebook