Haberler

Mas Pompa'dan Enerji Seminerleri Maratonu

Mas Pompa 2016 yılına bölgesel seminer programıyla başladı. Firma; şubat, mart ve nisan aylarında Denizli, Antalya, İzmir, Ankara, Kayseri, Bursa, Eskişehir, Çorlu şehirlerinde yaklaşık 1100 sektör profesyoneliyle buluştu.


Ana gündem maddesi “Pompalarda Enerji Verimliliği” olan seminerlerde; Mas Grup  tarihçesi, küresel bir verimlilik anlayışı olan “Ecodesign”,  verimlilik ile ilgili yasal direktif/tebliğlerin pompa sektörüne olan etkileri ve Mas Grup ürünlerinin yasal düzenlemeler kapsamındaki değerlendirmeleri gibi konulara değinildi. Bina teknolojileri, endüstriyel üretim yapan alanlar ve atıksu tesislerinde kullanılan Mas Pompa sistem çözümlerinin de anlatıldığı seminerlerde; yüzey tipi atıksu pompalarında cihaz içinde sıvı olmasına ihtiyaç duymadan otomatik emme sağlayan Mas Grup’un patentli ürünü Vacuumax Emiş Sistemi dikkat çekti.

Mas Pompa Gençlerle Buluştu
Mas Pompa, 22-23 Şubat 2016 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenen Kariyer Zirvesi ve 22-23-24 Mart 2016 tarihlerinde YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde düzenlenen Kariyer Panayırı’nda yer aldı. Mas Pompa, etkinliklerde kurduğu standında öğrencilerin staj ve iş başvurularını alırken, Mas markası ve ürünleri ile ilgili bilgiler verdi.

İzmir Karşıyaka ve Konak Tramvay Sistemlerine Mas Pompa İmzası
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Alaybey-Karşıyaka-Mavişehir ve F.Altay Meydanı- Konak- Halkapınar arasındaki yaklaşık 22 kilometrelik güzergahı üzerine inşa edilmekte olan tramvay hattında Mas Pompa cihazları tercih edildi. İzmir’in metro sistemini tamamlayıcı nitelikte hayata geçirilecek Konak ve Karşıyaka Tramvay projelerinde toplam yatırım 591 milyon lirayı bulacak.

5 Mayıs 2016

Geri