Haberler

Wilo Seminerlerinde Yeni Teknolojiler ve Enerji Verimliliği Konuşuldu

Wilo, sektöre değer katmak hedefiyle yaptığı seminerlerine devam ediyor. Wilo'nun 9 Mart'ta Bursa'da Hilton Convention Center'da yaptığı "Pompa Sistemlerinde Yeni Teknoloji Çözümleri" konulu seminere 210 kişi katıldı.


Wilo’nun Bursa Yetkili Satıcısı Meta Teknoloji’nin katkılarıyla yapılan seminerde iki oturum düzenlendi. İlk oturumda “Frekans Konvertörlü Uygulamalar ve Yeni Nesil Çözümler” konusunda, Wilo İş Geliştirme Uzmanı Hande Muğlalı, “Enerji Çözümleri” konusunda ise Wilo Satış Mühendisi Hazal Yıldız sunum yaptı.
Günün ikinci oturumunda ise “Emuport ve Substation” teknolojileri konuşuldu. Son dönemde pazar payını artıran Emuport uygulamaları konusunda Wilo Alt Yapı Sistemleri Bölge Müdürü Özgür Alay ile Ürün Müdürü Murat Kayıcı katılımcılara bilgi verdi.
Wilo, Bursa’daki seminerden önce Kocaeli Yetkili Satıcısı Ünal Teknoloji’nin katkılarıyla yapılan bir başka seminerde de katılımcılarla buluştu. 25 Şubat’ta GEPOSB Merkez Yönetim Binası'nda düzenlenen seminerde “Sanayide Enerji Tasarruflu Çözümler” masaya yatırıldı.

Wilo Uluslararası Fotoğraf Yarışması için Başvurular Başladı
Wilo’nun, dünyanın azalan su kaynaklarına dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirdiği Wilo Uluslararası Fotoğraf Yarışması için başvuru süreci başladı. Wilo, bu yıl önemli bir yenilik yaparak yarışmayı uluslararası çapta gerçekleştiriyor. “Su, Dünyanın Her Karesinde - Suyun Yolculuğu” temasıyla yapılacak yarışmaya amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılar katılabilecek. Yarışma ile ilgili tüm detaylar, www.wilofotografyarismasi.com ve www.sudunyaninherkaresinde.com adreslerinde yer alıyor. Yarışmanın son başvuru tarihi 10 Eylül 2016 olarak belirlendi.

Wilo’nun Sektörel Etkinliklere Desteği Sürüyor
Wilo inşaat sektörünü buluşturan etkinliklerin önemli bir aktörü olmaya devam ediyor. Wilo, Türk Tesisat Mühendisleri Derneği’nin (TTMD) Levent’teki Wyndnam Grand Otel’de düzenlediği Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojileri Sempozyumu’na Gümüş Sponsor olarak destek verdi. 31 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında 3 gün süren sempozyumda yaklaşık 150 katılımcı yer aldı.
Wilo, 30 Mart 2016 tarihinde ise Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin (AYİDER) bir etkinliğinde yer aldı. Kadıköy’deki Büyük Kulüp Derneği’nin Balo Salonu’nda düzenlenen “Çağdaş Kent İstanbul” konulu etkinlik, sektör profesyonellerini buluşturdu. Katılımcılar etkinlik alanında kurulan Wilo standını ziyaret ederek, ürünler ve hizmetler hakkında bilgi aldı.
2016’da yoğun bir program doğrultusunda ilerleyen Wilo, önümüzdeki günlerde de sektöre hareketlilik getiren etkinliklerde yer alacak.

5 Mayıs 2016

Geri