Haberler

KSB, Salino Basınçlandırma Merkezi'ni Tanıttı

Yenilikçi çözümleri ile ters osmoz prosesine yön veren KSB, 11 Aralık 2015'te Swissotel Resort Bodrum Beach Otel'de gerçekleştirdiği lansmanla yeni Salino Basınçlandırma Merkezi'ni Türkiye'nin önde gelen otellerinin teknik müdürlerine tanıttı.

Lansman açılışında, KSB Türkiye Genel Müdürü Sinan Özgür, enerji verimliliği ve çevreye karşı duyarlılık konusunda KSB’nin geliştirdiği çözümleri ve konuyla ilgili önemli gelişmeleri katılımcılara anlatırken; ürün tanıtımı ve işletilmesi ile ilgili sunumları Özel Projeler Satış Direktörü İstem Dönmez ve Türkiye Servis Müdürü Özgür Karabudak gerçekleştirdi. Lansmanda KSB Almanya Global Projeler Geliştirme Müdürü Matthias Cordier’de hazır bulundu.
Teknik sunumların ardından yine Swissotel Resort Bodrum Beach Otel bünyesinde yer alan ve Esli Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri tarafından kurulan ters osmoz sisteminde 1,5 yılı aşkın bir süredir çalışmakta olan Salino Basınçlandırma Merkezi katılımcılara gösterildi.
Sessizliği, titreşimsiz çalışması ve kompakt dizaynı ile yüksek basınç pompası, enerji geri kazanım ünitesi, yüksek verimli motor ve frekans konvertörünü bir arada bulunduran Salino, katılımcıların büyük ilgisini çekti.

29 Şubat 2016

Geri