Haberler

Wilo'nun Hedef Paylaşım Toplantısı Gerçekleştirildi

Her kapasite ve enerji sınıfında gelişmiş pompa ve pompa sistemleri sağlayan Wilo, Türkiye'deki büyümesine hız kesmeden devam ediyor.

Wilo’nun 2015 yılındaki faaliyetlerinin değerlendirildiği ve 2016 yılındaki hedeflerinin açıklandığı Hedef Paylaşım Toplantısı, 8-10 Ocak 2016 tarihlerinde Çanakkale’de Kolin Otel’de gerçekleştirdi.
Türkiye’nin dört bir yanından yetkili satıcıların ve Wilo Genel Merkezi’nden yetkililerin katıldığı toplantı Çanakkale Muharebelerinin bitmesinin 100. yılı dolayısıyla “Kahramanlar Beraber Parlar” temasıyla yapıldı. Ünlü sunucu ve belgesel yapımcısı Savaş Karakaş’ın sunuculuğunu üstlendiği toplantı, Çanakkale Zaferi ile ilgili kısa bir filmin gösterimi ve Karakaş’ın okuduğu bir savaş kahramanı hatıratının ardından başladı.   
Wilo’daki Genel Müdürlük görevinin 10. yılında 10. Hedef Paylaşım Toplantısını yaptığını söyleyen Ercüment Yalçın, “Wilo Türkiye olarak 10 yıl önce hayal bile edemeyeceğimiz yerlere ulaştık. Şirketimizin organizasyonu mükemmel bir seviyeye geldi. Genel Merkezimizdeki her departmanımız ve her bayimiz kendi yolunda emin adımlarla ilerliyor. Wilo Türkiye grubu büyüyor. Hiçbir sene bir öncekinden daha kolay olmuyor. Yerimizde durma lüksümüz yok. Gerçek anlamda sınırları zorlayarak çalışıyoruz, fark yaratıyoruz” dedi.
Konuşmasının önemli bir bölümünü müşteri memnuniyeti çalışmalarına ayıran Ercüment Yalçın, pompanın ötesinde bir hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini vurguladı. Toplantıda 2015’in başarılı yetkili satıcıları da ödüllendirildi.

29 Ocak 2016

Geri