Haberler

HAUS'un Sosyal Sorumluluk Projesi "Hem Sen Hem Dünya Kazansın"a Başvurular Başladı

Gıda uygulamaları, çevre uygulamaları ve endüstriyel uygulamalar için dekantör santrifüj, separatör ve çeşitli ekipmanlar sağlayan HAUS Santrifüj Teknolojileri, 1954'ten günümüze ilk günkü heyecanı ile çalışmaya ve üretmeye devam ediyor.

Aydın’da 1954 yılında kurulan firma, bir dünya markası olmanın gerekliliklerini yerine getirmek için etkinliklerini sürdürüyor. Stratejik pazarlama faaliyetlerini dünya ekonomisi paralelinde planlayan firma, sürdürülebilir bir çevre, ekonomi ve sosyal hayat için de çalışmalar gerçekleştiriyor. Yapmış olduğu Ar-Ge çalışmaları sonucunda çevreye duyarlı, enerji tasarruflu ve yüksek kapasiteli makineler üretip, sağlamış olduğu istihdam ve yapmış olduğu yatırımlarla birlikte de üretim kapasitesini artırıyor.  Bir yandan da sosyal sorumluluk projelerine ağırlık veren HAUS, bu anlamda “Hem Sen Hem Dünya Kazansın” adlı sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmek için çalışıyor.
HAUS, projeyle 7-14 yaş arasındaki çocukların evde veya çevrelerinde atıl halde bulunan kullanılmış ve çöpe gidecek ancak geri dönüşümle veya farklı şekillerde kullanılabilir olan çeşitli eşyaları yeniden hayata döndürmelerini hedefliyor. Projenin amacı çocuklara çevre bilincini aşılarken, üretim farkındalığı ve hayata aktif olarak katılmalarını sağlamak. Başvurular, www.hemsenhemdunyakazansin.com sitesi üzerinden yapılabiliyor. Başvurular için son tarih 22 Şubat 2016, proje teslimi ise 14 Mart 2016 olarak belirlendi.

8 Ocak 2016

Geri