Haberler

Mas Pompa, TÜYAK 2015'te Tecrübelerini Paylaştı

Mas Pompa, Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ile Yangından Korunma Derneği ev sahipliğinde, 12-13 Kasım 2015 tarihleri arasında bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen TÜYAK 2015 - Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi'nde, "Yangın pompalarının temel özellikleri ve standart kriterlerine genel bir bakış" konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Mas Pompa Ar-Ge Mühendisi Aytaç Yıldız tarafından aktarılan sunumda, santrifuj pompaların tarihten günümüze gelişimi, çalışma prensipleri, yangın pompası sistemleri, ideal performans kriterleri, uluslararası sertifikasyonlar ve yangın pompalarının sahip olması gereken malzeme ve teknik özellikler gibi konulara yer verildi.

Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Mas Pompa’yı Tercih Etti
Antalya, Burdur ve Isparta illerine hizmet verecek olan 74 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Antalya Bölge Adliye Mahkemesi’nde Mas Pompa ürünleri kullanıldı. Projede, EUP kapsamında inline ıslak ve kuru rotorlu frekans konvertörlü sirkülasyon pompaları, frekans konvertörlü düşey milli paslanmaz hidroforlar ile dalgıç pompalar ve bu pompalar için hijyenik box uygulamaları ile kapalı genleşme tankları da proje kapsamında kullanıldı.

8 Ocak 2016

Geri