Haberler

IWE'de Geri Sayım Başladı

ITE Turkey bünyesinde yer alan E Uluslararası Fuarcılık (EUF) tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan IWE Istanbul Water Expo-Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, su ve atıksu teknolojileri sektörünün ilk ve tek ihtisas fuarı olarak 3-5 Eylül 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek.

Su kaynaklarının sürdürülebilir bir şekilde kullanılması, su tasarrufunun sağlanması, atıksuların arıtımı ve geri dönüşümü ile ilgili son teknoloji ve gelişmeleri, yurtiçi ve yurtdışından temsilcileri biraraya getirecek olan Fuar, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, İller Bankası, Türkiye Belediyeler Birliği ve İzmir Ticaret Odası tarafından destekleniyor.
Fuar’la ilgili görüşlerini paylaşan IWE Fuar Direktörü Tülin Bozkurt Bulut, “Türkiye’de lider sektörlerde lider fuarlar düzenleyen ITE Turkey’in, ITE Group’tan aldığı global iş ağı desteğiyle düzenleyeceğimiz fuar, sektörün gelişmesine, globalleşmesine ve su kaynakları kısıtlı olan ülkemizde su konusunda bilinç düzeyinin artırılmasına katkı sağlayacak. Fuar Türkiye’nin yanısıra yurtdışında da büyük bir talep görüyor” ifadelerini kullanıyor.
Fuar kapsamında, İstanbul Teknik Üniversitesi Ulusal Membran Teknolojileri Araştırma Merkezi (İTÜ MEM-TEK) işbirliğiyle düzenlenecek olan konferansa ise kamu ve özel sektörden çok sayıda temsilci katılacak.

29.07.2015

Geri