Haberler

Grundfos, "2020 Strateji Toplantısı"nı Düzenledi

Grundfos Pompa, geçtiğimiz günlerde Crowne Plaza Hotel Pendik'te 2020'ye yönelik kurumsal hedef ve planların tartışıldığı bir strateji toplantısı düzenledi.

“Grundfos Stratejisi: 2020” adı altında gerçekleşen toplantıya yaklaşık yetmiş Grundfos çalışanı katıldı ve gün boyunca beş atölye çalışması ile çeşitli grup değerlendirme ve sunumları yapıldı.

Grundfos Genel Müdürü Can Seyhan’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda “Segmentler”, “Pazarlar”, “Tedarik Zinciri”, “Servis” ve “Müşteri ve İşbirliği” konuları ele alındı. “Segmentler” başlığında Grundfos’un varlık gösterdiği ana faaliyet alanlarında, zengin ürün gamı ve Ar-Ge yatırımları ile varlığını geliştirerek sürdüreceği üzerinde duruldu.

63 satış ofisi, 14 üretim tesisi, 4 yönetim ofisi ile 56 ülkede faaliyet gösteren Grundfos, mevcut pazarlarda varlığını güçlendirmeyi ve yeni pazarlara açılmayı hedefliyor. “Tedarik Zinciri”nde ana hedef, müşterilere birinci sınıf teslimat hizmeti sunmak olarak belirlenirken, “Servis” ise müşteri odaklı ve üstün hizmet ilkesiyle çalışan Grundfos için sektörde fark yaratmanın ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor.

Toplantıda son ana başlık “Müşteri ve İşbirliği” üzerine yoğunlaştı. Atılan her adımın ve alınan her kararın, Grundfos müşterisinin ihtiyaç ve beklentisi doğrultusunda şekillendirilmesi gerektiği vurgulanırken, güçlü bir işbirliğinin hem kurum dışı müşteriler hem de kurum içi ortaklarla kurulan güçlü bir ilişkiye bağlı olacağı sonucuna varıldı.

Grundfos ekibi, soru ve cevapların ardından asla ödün vermeyecekleri amaçlarının altını bir kez daha çizerek toplantıyı sona erdirdi: “Grundfos, gelişmiş pompa çözümleri üreten bir dünya lideridir ve su teknolojileri söz konusu olduğunda yeniliklere öncülük eder. İnsanların yaşam kalitesini artıran ve gezegeni koruyan devrim niteliğindeki teknolojileriyle dünyanın daha sürdürülebilir bir yer olmasına katkı sağlar”

29.07.2015

Geri