Haberler

Hach Lange, Marka Adı Değişikliğini Duyurdu

Su analizini geliştirmeye devam etmek amacıyla yaklaşık 10 yıl önce birleşen Hach Company ve Dr. Lange, artık uluslararası marka adı olan "Hach" adını kullanacağını duyurdu.


Avrupa dışındaki tüm ülkelerde Hach adıyla tanınan firma, tek marka adı kullanımına geçişini, dünyanın birçok bölgesindeki artan sayıdaki müşterileriyle olan ilişkilerimizi sadeleştirmek maksadıyla gerçekleştiriyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “İsmimiz değişiyor olsa da dünyanın dört bir yanındaki insanlar için su kalitesini sağlama misyonumuza olan bağlılığımız devam ediyor. Müşterilerimizin şirketimizde irtibat kurduğu kişiler, telefon numaralarımız değişmeyecek ve ürün sipariş işlemlerinde de herhangi bir değişiklik olmayacak.”

“Kurulduğumuz günden beri, müşterilerimizin suyu daha verimli ve daha etkin bir şekilde analiz etmesine yardımcı olmak için yenilikçi çözümler geliştirme konusunda sektöre liderlik ettik. Bugün Hach ürünleri, dünyanın her yerinde evsel veya endüstriyel tesislerdeki birçok laboratuvarda, sahada ve prosesde kullanılıyor. Hach analiz çözümleri; üretimdeki israfı, atığı azaltmak, yönetmeliklere uyumluluğu sağlamak, enerji verimliliğini, ürün kalitesini ve tesis yönetimini iyileştirmek için alınan birçok kararda operatörlere ve yöneticilere güven vermek için tasarlanıyor. Müşterilerimizin sularını yönetmelerine yardımcı olmak için sektörünün en iyisi ürünler, sektör lideri uzmanlar ve yerel destek sunuyoruz.”

“Müşterilerimizin HACH SL1000 Portatif Paralel Analizör ve HACH QbD1200 TOK analizörü gibi en yeni ürünlerin yanı sıra öngörü özelliğine sahip tanılama ve proses optimizasyonu çözümlerine ilişkin yenilikleri inceleme fırsatı bulacakları 15-19 Haziran tarihleri arasında Frankfurt, Almanya'da düzenlenecek olan ACHEMA Ticaret Fuarı’nda Hach adını Avrupa'da ilk kez kullanmaya başlayacağız.”

Geri