Haberler

Mas Pompa, Sakarya Arena Stadyumu'nun Çözüm Ortağı Oldu

Sakarya'da yapımı sürdürülen, 25 bin seyirci kapasiteli Sakarya Arena Stadyumu'nun çözüm ortağı Mas Pompa oldu.

Stadyumda enerji verimliliği ön planda olacak şekilde frekans kontrollü inline ıslak rotorlu EEI ≤ 0,19 pompalar ve kuru rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, dik milli frekans kontrollü hidroforlar ile beraber atıksu pompaları, kapalı genleşme tankları ve NFPA 20’ye uygun yangın pompa sistemleri kullanılacak.

Diktaş İplik Fabrikası’nda Mas Pompa Ürünleriyle Sistem Çözümü Yapıldı
Entegre dantel ve endüstriyel iplik üreticisi Diktaş fabrikasında, Mas Pompa ürünleri kullanılıyor. Proje kapsamında, proses içinde kullanılacak AISI 316 malzemeden tuzlama ve ham su pompaları, yine proses içinde kullanılacak AISI 316 malzemeden atıksu pompaları ve ERP kapsamında minimum enerji tüketimi amacı ile frekans kontrollü hidroforlar kullanıldı.

Miranlı Tekstil Mas Pompa Cihazlarını Kullanıyor
Miranlı Tekstil Sanayi ve Mensucat A.Ş.’nin Bursa fabrikasında Mas Pompa cihazları kullanılıyor. Fabrikada inline kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, uçtan emişli norm santrifüj pompalar, ERP kapsamında frekans kontrollü hidroforlar, kapalı genleşme tankları, atıksu pompaları ve NFPA 20’ye uygun yangın pompa grubu kullanıldı.

Geri