Home

Sisdoz A.Ş.At disinfection area, Sisdoz A.Ş. gives service with world's leading brands. Previous year, it put signature to projects, which can be accepted as reference in abroad and Turkey.

News continues in Turkish...

Sisdoz A.Ş. Türkiye’nin dört bir yanında dezenfeksiyon sistemleri kurmaya devam ediyor.  Sisdoz, içme suyu arıtma tesislerinde direkt dezenfeksiyon; endüstriyel ve evsel atıksu arıtma tesislerinde ise geri kazanım uygulamaları amaçlı kullanılan Gaz Klor, Ozon ve Ultraviyole Sistemleri ile dezenfeksiyon konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ve dünyanın önde gelen markaları ile hizmet veriyor. 
Anahtar teslim birçok projeye imza atan Sisdoz A.Ş., projeyi en başından ele alıp, saha keşifleri yaparak ihtiyaca özel tasarım çözümleri üretiyor ve en uygun sistemleri tasarlayıp dizayn ediyor. Ekipman tedariğinin yanı sıra sahada komple ekipman kurulumunu gerçekleştiriyor. Firma, mühendis kökenli kadrosu ile müşterilerine sunduğu satış öncesinden başlayan bu uygulama ve işletme tecrübesini satış sonrasına da taşıyarak yedek parça, servis, bakım ve yerinde uygulama hizmetleri veriyor. 

Sisdoz A.Ş., 2014 yılını daha yoğun ve daha verimli tamamladı. Yurtiçinde pek çok tesiste ekipmanı yer alan Sisdoz A.Ş., 2014 yılında Azerbaycan, Irak, Afganistan gibi pek çok ülkeye de kendini tanıtıp, bu ülkelerde de markalarının en çok tercih edilenler arasında yer almasını başardı. Sisdoz A.Ş., yalnızca özel sektöre hizmet etmekle kalmıyor, ekipmanları Devlet Su İşleri, İller Bankası, İZSU, İSU, ESKİ, SASKİ ve Azersu gibi birçok idare tarafından da kabul görüyor ve bu idarelerin birçok projesine imzasını atıyor. 
Tamamladığı her projede standartları bir adım ileri götürerek yenilikler üretmeye devam eden Sisdoz, Türkiye ve yurtdışında referans kabul edilebilecek yeni projelere imza atıyor. Yıllardır temsilciliğini yaptığı ve dünyanın lider markalarından olan HYDRO Gaz Klor Ekipmanları, TROJAN UV Sistemleri ve OZONO Ozon Sistemleri ile dezenfeksiyon projelerinde ilerlemeye devam ediyor. 


DSİ Şereflikoçhisar İçme Suyu Arıtma Tesisi Gaz Klorlama Ünitesi 
2014 yılı başlarında tamamlanan 26.395 m3/gün kapasiteli DSİ Şereflikoçhisar İçme Suyu Arıtma Tesisi kapsamında yer alan Gaz Klorlama Sistemi ekipmanı Sisdoz tarafından temin edildi, montajı tamamlandı ve tesis devreye alındı.

DSİ Ordu İçmesuyu Arıtma Tesisi Gaz Klorlama Ünitesi 
78.800 m3/gün kapasiteli DSİ Ordu İçme Suyu Arıtma Tesisi kapsamında yer alan Gaz Klorlama Sistemi, Sisdoz taahhüdü kapsamında anahtar teslimi tamamlandı, tesis devreye alındı ve idareye teslim edildi. 

DSİ Kıbrıs İçmesuyu Arıtma Tesisi Gaz Klorlama Ünitesi ve Ozon Sistemi
Bu yıl içerisinde tamamlanıp devreye alınacak 210 bin m3/gün kapasiteli Kıbrıs İçme Suyu Arıtma Tesisi kapsamında yer alan Gaz Klorlama Sistemi ve Ozon Sistemi de uzman teknik kadrosu ile yapmış olduğu diğer kusursuz tesisler gibi Sisdoz A.Ş. tarafından montajı tamamlanan diğer bir proje. 
DSİ Konya Mavitünel İçmesuyu Arıtma Tesisi, DSİ Şırnak Silopi İçmesuyu Arıtma Tesisi, İZSU Kavaklıdere İçmesuyu Arıtma Tesisi ve AZERSU Mingeçevir İçme Suyu Arıtma Tesisi Gaz Klorlama Sistemleri de Sisdoz’un müteahhit firmalarla anahtar teslim sistemler olarak sözleşmesini imzaladığı, ekipmanların tüm idare kabullerinin yapıldığı, montaj ve iş teslimi için saha şartlarının olgunlaşmasının beklendiği, önümüzdeki birkaç ay içerisinde tamamlayacağı diğer projeler.


Ultraviyole Sistemlerle Dezenfeksiyon
Türkiye’de ve dünyada son yıllarda önem kazanan ve uygulanması zorunlu kılınan Su Kirliliği Kontrolü Yönetmeliğince belirlenen alıcı ortama deşarj öncesi arıtılmış suların sağlaması gereken su kalite kriterleri için atıksu arıtma tesisleri çıkışlarına Ultraviyole ışınları ile dezenfeksiyon sistemleri kuruluyor. İller Bankası’nın 2014 yılında ihale ettiği ve yaptırdığı 230 m3/h kapasiteli Konya Yunak Atıksu Arıtma Tesisi ve 400 m3/h kapasiteli Bodrum Yahşiortakent Atıksu Arıtma Tesisi, ISU bünyesinde bu yıl içerisinde yapılan 500 m3/h kapasiteli Kullar Atıksu Arıtma Tesisi ve Plajyolu Atıksu Arıtma tesislerinde arıtılan su, Sisdoz A.Ş.’nin teknik ekibi tarafından sahada montajı yapılarak teslim edilen, Ultraviyole Sistemleri için yıllardır temsilciliğini yaptığı, ürün kalitesi ile kendini ispatlamış TROJAN markalı açık kanal Ultraviyole Sistemleri ile dezenfekte ediliyor.
Yine aynı şekilde Azerbaycan’da Azersu bünyesinde ihale edilen ve 2014 yılı içerisinde yaptırılan 267 m3/h kapasiteli Agstafa Atıksu Arıtma Tesisi ve 191 m3/h kapasiteli Tovuz Atıksu Arıtma Tesisi ile Afganistan’da Bagram Atıksu Arıtma Tesisi çıkışlarında TROJAN UV Sistemleri ile dezenfeksiyon sağlanıyor.

 


Geri