Haberler

KSB, Yetkili Servisleriyle Buluştu

KSB'nin Türkiye genelindeki yetkili servisleri, Ankara'da buluştu. KSB'nin Ankara'daki fabrikasında düzenlenen toplantıda, KSB'nin büyük önem verdiği satış sonrası servis hizmeti, tüm sorunları ve çözüm önerileriyle masaya yatırıldı, yetkili servislerin konuyla ilgili görüş ve önerileri alınarak tartışıldı.

Toplantıda konuşulan konular arasında mevcut servis organizasyonunun daha güçlü ve yetkin hale getirilmesi için izlenecek yollar ile müşterilere verilen hizmetin kalitesinin arttırılması yolları yer aldı. Pompaların devreye alımı öncesi ve sonrası uygulanması gereken prosedürler hakkında bilgi verilerek pompa ve pompa ekipmanlarında ortaya çıkabilecek arızalar ve bunların çözüm yolları detaylı bir şekilde paylaşıldı. Ayrıca toplantıya katılan servislere temel hidrolik, kaplin ayarı, performans testi ve vibrasyon ölçümü gibi başlıklar altında teknik eğitimler de verildi.
KSB yetkilileri, iki gün süren toplantının müşteri memnuniyetini ve KSB’nin hizmet kalitesini bir adım daha ileriye götürmeyi hedeflediğini belirterek eğitim ve toplantıların periyodik olarak devam edeceğini söylediler.

KSB, Yeni Ürünleriyle UzBuild Fuarı’nda Göz Doldurdu
Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te 24-27 Şubat tarihleri arasında düzenlenen UzBuild Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı’nda KSB yine sergilediği ürünlerle göz doldurdu. KSB’nin  Özbekistan’daki temsilciliğini ve bayiliğini yürüten iki ayrı firma ile birlikte katıldığı Uzbuild 2015 fuarında sergilediği ürünler bina tekniği uygulamalarına yönelik ürünlerden oluştu.

Geri