Haberler

Asyaport, Mas Pompa'yı Tercih Etti

Türkiye'nin en büyük konteyner işletmesi olan 320 bin metrekare alanda kurulu Asyaport'ta Mas Pompa kalitesi tercih edildi.

Asyaport, Mediterranean Shipping Company (MSC) grubunun liman yatırımları yapan şirketi Global Terminal Limited (GTL) ile Soyuer ailesinin münhasıran konteyner limanı işletmesi amacıyla kurmuş oldukları Asyaport Liman A.Ş. tarafından Barbaros/Tekirdağ’da inşa ediliyor. Asyaport Limanı’nda, mekanik salmastralı, parçalayıcı ve açık çarklı pis su pompaları ve  NFPA’ye uygun UL listeli FM onaylı, bir asıl bir yedek dizel tahrikli yangın pompası kullanıldı. Her pompa için ayaklı tip, sesli-ışıklı uyarı sistemi ve otomatik test sistemine sahip UL-FM’li pano bulunuyor.


Mas Pompa, Corridor Güneşli Projesinde
270 milyon lira yatırımla gerçekleştirilen Corridor, yaklaşık 78 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 7 blokta 505 konut ve cadde mağazalarından oluşuyor. Projenin ticaret alanıyla da yoğun talep görmesi bekleniyor.
Mas Pompa, projede kullanılan in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, frekans kontrollü in-line ıslak rotorlu sirkülasyon pompaları, parçalayıcı bıçaklı ve açık çarklı pis su pompaları, galvaniz saclı dik milli santrifuj pompalı hidroforlar, kapalı genleşme tankları gibi cihazların teminini gerçekleştirdi.

Geri