Haberler

Standart Pompa, Türk Sanayiinin Önemli Temsilcileriyle Buluştu

Standart Pompa, Türk sanayiinin önemli temsilcilerini İstanbul'da ağırlamak için bir hafta sonu programı hazırladı. Adana, Batman ve Gaziantep'ten gelen katılımcılar, kurumsal tanıtım ve teknik konularda eğitim alırken kültürel olarak zengin programla İstanbul'un tadını çıkardılar.

12-14 Eylül’de biraraya gelen Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarının temsilcileri hafta sonuna Standart Pompa’nın Ümraniye’deki fabrikasına gezi ile başladı. Pazarlama Yöneticisi Hamdi Nadir Tural yaptığı konuşmada, Standart Pompa’nın ilk yerli pompa üreticisi olarak başarı serüvenini ve son dönemde üretim gamındaki geliştirme çalışmalarını anlattı. Standart Pompa’nın yeni nesil ürünleriyle petrokimya, enerji ve akıllı bina sistemleri gibi farklı sektörlere de açıldığının da altını çizen Tural, ürün grupları, araştırma-geliştirme projeleri ve referans uygulamalar hakkında bilgi verdi.


Ar-Ge müdürü E. Cezmi Nurşen’in dünyada enerji kullanımı ve enerji verimliliği hakkında yaptığı konuşma ise Standart Pompa’nın enerji tasarrufu sağlayan ürünlerine yaptığı yatırımın önemini bir kez daha hatırlattı. Katılımcıların soru cevapları ve kendi aralarında yaptıkları sohbetlerle de verimli geçen toplantı, ertesi günkü dinamik kültürel programla daha da pekişti.

Geri