Haberler

Metrans'ın Wilden Markası, "Yılın Yenilikçi Ürünü" Ödülü Aldı

Türkiye distribütörü ve satış sonrası hizmet sağlayıcısı Metrans olan Wilden marka Pro-Flo® Shift model hava tahrikli çift diyaframlı pompalar, Mart ayında New York'da gerçekleşen Interphex 2014 Show bünyesinde gerçekleşen ödül töreninde "Yılın Yenilikçi Ürünü" ödülüne layık görüldü.

Wilden Pro-Flo® Shift model pompa, sınıfındaki pompaların enerji tasarrufu ve performansı alanında büyük bir sıçrama olarak gösteriliyor. Bunu sağlayan da yeni geliştirilen Hava Dağıtım Sistemi. Pro-Flo Shift ismi verilen bu sistem sayesinde hava tahrikli çift diyaframlı pompalar, yüzde 60 oranına kadar enerji tasarrufu yapılabiliyorlar. Ayrıca, hava dağıtımını daha optimal hale getirmek için özel tasarlanmış hava dağıtım sistemi rakiplerinin aksine hiçbir elektronik parça içermiyor.


Bredel ve Metrans’tan Hortum Pompaları Bakım Eğitimi
Hortum (peristaltik) pompa üreticisi Watson-Marlow Bredel firması ile Türkiye distribütörü Metrans, “Hortum Pompaların Bakımı“ konulu bir eğitim semineri düzenledi. Seminer, 6 Haziran 2014 tarihinde Metrans’ın Dilovası İMES OSB içindeki yeni binasında gerçekleştirildi.
Watson-Marlow Bredel firmasının Uluslararası Eğitim ve Uygulama Müdürü Edo Van Der Meulen, seminere ana konuşmacı olarak katıldı. Kocaeli ve Trakya bölgesindeki kimya, boya ve beton sektörlerinin önde gelen firmalarının katılım sağladığı seminere, firmaların teknik ve bakım ekipleri konuk oldu.

Geri