Haberler

KSB, ISK-Sodex İstanbul Fuarı'ndaydı

İstanbul'da 7-10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı ISK-Sodex'de KSB de ziyaretçileriyle buluştu.

“Salino Başınç Merkezi” ve “SuPreme Motor” adlı iki yeni ürünüyle fuara damga vuran KSB’nin ürünleri, özellikle enerji verimliliğiyle dikkat çekti.
Salino Başınç Merkezi, küçük ve orta ölçekli sistemler için ters osmoz yöntemiyle deniz suyu arıtımının yanı sıra enerji geri kazanım ünitesi sayesinde maksimum enerji verimliliği ve bu sistemlerin olmadığı proseslerle kıyaslandığında da yüzde 75’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.


Dünyanın en verimli mıknatıssız elektrik motoru olarak bilinen, hız kontrollü KSB SuPreme® motor ise düşük kayıpları ve hız kontrol imkanı sayesinde yüzde 60’lık bir enerji tasarrufu sağlıyor.
Fuar boyunca çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayan KSB standında ayrıca dokunmatik ekranlı teknoloji masası ve çevre duyarlılığını ön plana çıkaran 3D sinema gösterisi de izleyenlerin beğenisini kazandı.

Geri