Haberler

Grundfos, YTÜ'de Kariyer Panayırı'na Katıldı

Grundfos Türkiye, 25-27 Mart tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsünde gerçekleşen "Kariyer Panayırı"nda yerini aldı.

Yıldız Teknik Üniversitesi, İşletme Kulübü tarafından organize edilen ve 3 gün süren etkinlik çerçevesinde, mezun olmak üzere olan birçok öğrencinin soruları yanıtlandı ve iş başvuruları değerlendirilirdi. Panayırda yerini alan Grundfos Türkiye standına ilgi yoğundu. Öğrenciler, firma hakkında bilgi edinirken, sunulan staj imkanlarını da değerlendirme fırsatı yakaladılar.  
Kocaeli Gebze’deki Merkez Ofisi, Ankara’daki satış ofisi ve tüm Türkiye’ye yayılmış geniş bayii ağı ile sektör liderliğini sürdüren Grundfos Türkiye, sürdürülebilir büyümenin devamı için çalışanlarına kariyer desteği ve yüksek seviyede iş tatmini sağlamak için çalışmalarına devam ediyor.


Grundfos, İnsana Saygı Ödülü Aldı
Kariyer.net tarafından bu yıl 13.’sü düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri, 2014 İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 12 Şubat Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törende sahiplerine kavuştu. İnsan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak, desteklemek ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla düzenlenen Kariyer.net 13. İnsana Saygı Ödülleri Töreni kapsamında toplam 187 firma ödüle layık görüldü. 
Grundfos Türkiye; Kariyer.net “İnsana Saygı Ödülleri” kapsamında iş başvurularını en hızlı, en yüksek oranda yanıtlayan firmalar arasında yerini aldı. İnsan kaynakları işe alım alanında her zaman adaylarını hızlı ve doğru bir şekilde bilgilendirmeyi hedef edinen Grundfos Türkiye İnsan Kaynakları, 2013 yılında aldığı bu ödülle başarısını bir kez daha kanıtladı.

Geri