Haberler

Wilo 2014 Yılında Yüzde 100 Müşteri Memnuniyeti Hedefliyor


Wilo'nun tüm yetkili servisleri, 25 Ocak 2014'de Marriott Asia Hotel İstanbul'da gerçekleştirilen Hedef Paylaşım Toplantısı'nda bir araya geldi.

2013 yılının sektör ve şirket açısından değerlendirildiği toplantıda 2014 yılına yönelik strateji ve hedefler paylaşıldı. 
Toplantıda açılış konuşmasını yapan Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, satış sonrası sürecin önemine değinerek mutlak müşteri memnuniyeti için kusursuz bir sistem yaratmayı amaçladıklarını ifade etti. Yalçın konuşmasında, yükselen satış grafiğinin yanı sıra hızlı ve etkili servis desteğinin önemine değindi. Satış sonrası hizmet dönüşlerinde yüzde 98’lik bir müşteri memnuniyeti yakaladıklarını ifade eden Yalçın, “2014 yılında en önemli hedefimiz; yüzde 2 oranında olan memnuniyetsizliğin nedenlerini anlayarak servis hizmetlerimizi yüzde 100 memnuniyete çıkarmak” dedi.

Wilo, Enerji Verimliliği Seminerlerine Devam Ediyor
En son teknolojilerle geliştirdiği, enerji verimliliği yüksek ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı satış sonrası hizmetiyle pompa sistemleri sektöründe fark yaratan Wilo, eğitim seminerlerine de devam ediyor. Wilo mühendisleri verdikleri eğitim seminerlerinde, özellikle “enerji verimliliği” konusunun altını çiziyorlar.
2014 yılına hızlı bir başlangıç yapan ve art arda düzenlediği etkinliklerle yetkili satıcı ve servisleriyle bir araya gelen Wilo, son olarak, 20 Şubat’ta Çorlu Divan Otel’de bir eğitim semineri gerçekleştirdi.
Wilo’nun bölgedeki yetkili satıcısı Vilmar Teknolojik Tesisat Sistemler, ile beraber düzenlediği “Pompa Teknolojileri ve Enerji Verimliliği” konulu eğitim semineri, yaklaşık 100 kişilik bir katılımcı topluluğu tarafından takip edildi. Seminerde enerji verimliliği sağlayan pompaların endüstriye olan katkısı tüm yönleriyle masaya yatırıldı. 

Wilo’dan Yeni Mobil Uygulamaları
Wilo, yepyeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için bir mobil uygulama geliştiren Wilo, sektörün tüm paydaşlarına dijital dünyada da hizmet verecek. “Wilo Asistanı” adlı uygulama bayiler, yetkili servisler ve sektör profesyonellerine yönelik dijital bir kılavuz olarak geliştirildi. “Wilo Asistanı” uygulamasında ürünlerin kullanım kılavuzları, arama motoru fonksiyonu gibi özelliklerin yanı sıra pek çok önemli bilgi yer alıyor. Uygulama sayesinde Wilo’nun iş ortakları ve kullanıcıları, Wilo hakkında ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.

Geleceği Düşünen Çocuklar Azalan Su Kaynakları için Yürüdü 
Wilo ile Kozyatağı Rotary Kulübü’nün işbirliğiyle Dünya Su Günü kapsamında, İstanbul’da bir su yürüyüşü gerçekleştirildi. “Su İçin Yürüyoruz” etkinliği, 21 Mart’ta Bağdat Caddesi’nde düzenlendi. Sunuculuğunu ünlü sunucu ve belgesel yapımcısı Savaş Karakaş’ın yaptığı etkinlikte, temiz suya ihtiyaç duyan insanlara dikkat çekildi. Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın etkinlikte yaptığı konuşmada “Tüm doğal kaynakların olduğu gibi suyun da korunmaya ihtiyacı var. Suyun temiz kalması ve ihtiyacı olan insanlara ulaşması için çaba gösteriyoruz” dedi. Öğrencilerin sergilendiği performanslar, Wilo bandosu ve sevimli maskotlar yürüyüşe renk kattı.

Geri