Haberler
Anadolu Flygt, SPM Paket Pompa İstasyonlarının Satışına Başladı


Uzunca bir süredir 1000 mm-2200 mm aralığında değişen çaplardaki Flygt TOP serisi ile paket pompa istasyonu konusunda hizmet veren ve bu alanda Türkiye’nin her bölgesinde paket pompa istasyonu referansları olan Anadolu Flygt, yeni ürünü Flygt SPM ile ürün çeşitliliğini ve kapasitesini arttırıyor.
Flygt SPM ürünü 2000 mm, 2800 mm ve 3000 mm olmak üzere 3 farklı çapta, 12 metre derinliğine kadar üretiliyor. 3 pompa montajına izin veren hazne tasarımı ile Flygt SPM 350 l/s kapasiteye kadar pompa istasyonu gereksinimlerine cevap veriyor.
Flygt SPM paket pompa istasyonları, istasyon içinde en iyi akışı sağlayacak şekilde pürüzsüz yüzeyler oluşturmaya imkan veren ve Flygt TOP pompa istasyonları ile aynı malzeme olan CTP’den ( Cam elyaf takviyeli polyester ) imal ediliyor. Flygt SPM paket pompa istasyonları, Flygt TOP serisi gibi sürgülü (penstok) kapak, sepet ızgara, bakım platform, emniyet ızgarası, pergel vinç, öğütücü (muncher), CTP vana odası, CTP öğütücü odası, yol tipi (araç yükü altında) uygulama opsiyonlarıyla sunuluyor.