Haberler
Grundfos Bayileri ve Satış Ekibi, iDAY'de Bir Araya Geldi
Enerji tasarrufu ve güvenilir çalışma söz konusu olduğunda, markası altında sunduğu ürünlerin kapasitesini her adımda daha ileriye taşımak istediğini belirten Grundfos şimdi de “iSolutions” adını verdiği, daha akıllı çözümlerle hem çevre için hem de müşterileri ve kurumsal kimliği için yepyeni değerler yaratmaya hazırlanıyor. Buna göre, iSolutions çözümleri optimum performans, güvenilir çalışma ve minimum enerji tüketimiyle ön plana çıkıyor. 
iSolutions çözümlerini diğer akıllı ürünlerden ayıran başlıca özellik, bu ürünlerin bütüncül bir sistem yaklaşımıyla tasarlanmış olması. Grundfos, maksimum performans ve verimlilik için sadece pompanın değil tüm bir pompa sisteminin optimize edilmesi gerektiğini savunduğundan, yeni ürünlerini de böyle bir bakış açısıyla geliştirdiğini belirtiyor. Böylece, tüm bileşenleriyle baştan sona sıvı transferine uygun tasarlanan Grundfos pompa sistemleri, hem kullanıldığı uygulamanın ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebiliyor hem de arıza ve pasif durum sürelerini asgari seviyede tutarak yüksek güvenilirlik sağlıyor. 
Grundfos, yeni çözümlerini tanıtmak amacıyla 21-22 Ağustos günlerinde merkez ofisinde iDAY olarak isimlendirdiği bir eğitim düzenledi. Etkinliğin ilk günü, bayilerin ve satış ekibinin katılımıyla gerçekleşirken, ikinci gün yalnızca satış ekibi biraraya getirildi. Eğitimin ilk gününde, bayilerin de katılımı düşünülerek daha çok iSolutions dâhilindeki ürünlerin tanıtımına ve ürünler hakkındaki detaylara yer verildi. “Saver Motorlar”, “CRE-CME Pompalar”, “MAGNA3, MAGNA1, TPE” ve “Hidroforlar” sunumlarını, tartışılan konular üzerine bir uygulama izledi. Satış ekibine yönelik düzenlenen ikinci günde ise iSolutions çözümlerinin satışı, sorunlu alanlar ve olası çözümler üzerinde duruldu.