Haberler
Sisdoz'un DSİ Projeleri için Dezenfeksiyon Çözümleri Devam Ediyor
Firma, 35 yıla dayanan tecrübesinin yanı sıra yıllardır temsilciliğini yaptığı, son teknolojilere sahip dünyanın lider markalarından biri olan HYDRO Gaz Klor Cihazları ile gücüne güç katıyor. Son yıllarda kurduğu Gaz Klor Tesisleri ile adından sürekli bahsettiren, satış öncesinden başlayan uygulama ve işletme tecrübesini satış sonrasına da taşıyarak, ekipman tedariğinin yanı sıra anahtar teslim komple sistemler kuran Sisdoz, yeni projelere imza atıyor.

10 Temmuz’da Bodrum Belediyesi ile sözleşmesini imzaladığı “Mumcular İçme Suyu Arıtma Tesisi Gaz Klor Sistemi Revizyonu İşi” için tesisteki mevcut tüm klorlama ekipmanları HYDRO teknolojisi ile yenilenecek. Kurulacak yeni sistemde ön klorlama, ara klorlama ve son klorlama için her birinin kapasitesi 10’ar kg/h olan otomatik ayarlı klorinatörler kullanılacak. Tüm gaz klorlama ekipmanı Sisdoz tarafından yenilenecek ve bu ekipmanların sahaya montajı uzman teknik kadrosu sayesinde şebeke hattı kesilmeden tamamlanacak.

Sisdoz’un sözleşmesini imzaladığı diğer proje ise Ankara’da kurulacak olan Şerefl ikoçhisar İçme Suyu Arıtma Tesisi. Yeni kurulacak tesiste 3 adet 2’şer kg/h kapasiteli otomatik ön klorlama klorinatörleri ve 3 adet 5’er kg/h kapasiteli otomatik son klorlama klorinatörlerinden oluşan bir gaz klorlama sistemi kurulacak. Ekipmanların temin, montaj ve işletmeye alma süreçlerine önümüzdeki günlerde başlanacak ve Eylül ayında teslim edilecek.

DSİ’ye yapılan gaz klor sistemi projelerine, Eylül ayı içerisinde devreye alacağı bu iki tesis ile yenilerini ekleyecek olan Sisdoz, yeni projeler için çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor.