Haberler
ETA Ekipman, Neuros Firmasıyla Distrübütörlük Anlaşması İmzaladı
2000 yılında Güney Kore’de kurulan, dünyanın her yerinde faaliyet gösteren ve 2500 adetten fazla Turbo Blower referansına sahip olan NEUROS, Türkiye’de ise 2010 yılından beri faaliyet gösteriyor ve konusunda Türkiye’de de en fazla referansa sahip fi rma konumunda. NEUROS, Türkiye’de ilk turbo blowerını Malatya 2 OSB Atıksu Arıtma Tesislerinde 2011 yılında Malatya’da devreye almış ve sonrasında sırasıyla İBB İSTAÇ Kömürcüoda Çöp Sızıntı Suyu Arıtma Tesisi, İstanbul Deri OSB, ISU Cebeci AAT ve İSU Kandıra AAT projeleri için 1700 m3/h ile 14.000 m3/h kapasiteli Turbo Blower’ların tedariğini gerçekleştirmişti.

Turbo blowerların en son versiyonu olan Hava Yataklı Turbo Blower üretiminde dünya lideri ve yenilikçi fi rma olarak bilinen NEUROS firması, sunduğu farklı teknolojik çözümlerle son kullanıcılar için yüzde 40’a varan oranlarda enerji tasarrufu ve bakım-onarım maliyet avantajı sağlamakla beraber, sunduğu kompakt çözümler sayesinde (bütünleşik akustik kabin, frekans inverteri, filtreler, Türkçe operatör paneli vb.) ürünü devreye alıp operasyona başlamak için ilave bir ekipmana ihtiyaç duymuyor. NEUROS Turbo Blower’lar, bütünleşik akustik kabin sayesinde gürültüsüz bir çalışma ortamı sağlıyor ve çok yüksek devirlerde çalışmasına rağmen titreşim seviyesi oldukça düşük. Bunun yanında kabin üzerindeki entegre frekans inverteri sayesinde optimum çalışma noktası sürekli olarak tespit edilerek maksimum enerji verimliliği sağlanıyor.

Toplam Havalandırma Verimliliği

Neuros Turbo Blower’ların Türkiye’deki satış ve servis hizmetlerini yürütecek olan ETA Ekipman, yine konusunda dünya lideri EDI marka difüzörler ile birlikte her iki firmanın dünyadaki deneyimini biraraya getirerek müşterilerine Toplam Havalandırma Verimliliği hususunda optimum çözümler sunuyor.

Paket Çözümler

Bununla beraber ETA Ekipman bünyesindeki dozaj pompaları, monopomplar, ölçüm cihazları, pozitif deplasmanlı ve yandan kanallı santrifüj blowerlar, aeratörler, dekantörler, çelik civatalı tanklar ve dalgıç pompalar, dalgıç mikserler gibi ürünlerle müşterilerine bir proje için ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerle ilgili komple paket çözümler sunmaya devam ediyor.