Haberler
Grundfos Seminerlere Devam Ediyor

2012 yılında İzmit, Bursa, İzmir, Adana ve Ankara’da düzenlenen endüstriyel çözümler, su ve atık su ve ticari bina hizmetlerine yönelik seminerlerde, mevcut ajandaya uygun olarak enerji verimliliği, atık su uygulamalarında S-tube teknolojisi, akıllı dozlama, hijyenik pompalar, CR özel çözüm pompaları ve binalarda enerji optimizasyonu işlenen konulardan bazılarıydı. Grundfos, seminerlere gösterilen yakın ilginin yanı sıra, yaşanan bilgi paylaşımının verimli sonuçlarını da göz önüne alarak bu seminerlere ara vermeden 2013 yılında da devam etme kararı aldı.


7 Mayıs’ta Şile Gardens Hotel’de gerçekleştirilen Endüstriyel Çözümler Seminerinin ana teması “Gıda ve İçecek Sektöründe Grundfos” oldu. Seminere sektörün önde gelen isimlerinden 50’ye yakın kişi katıldı.

Şile’deki semineri takiben, 8-9 Mayıs 2013 tarihinde Gaziantep Dedeman Otel’de “Binalarda Sulu Yangın Söndürme Sistemleri”nin ana tema olarak belirlendiği bir seminer daha gerçekleştirildi.

Eskişehir’de Bina Hizmetleri ve Yeni Teknolojiler Semineri
Grundfos, yeni ve özgün çözümlere yatırım yapmaya ve tecrübelerini ve çalışmalarının sektöre katkılarını müşterileriyle paylaşmaya devam ediyor. Ülkemizin farklı illerinde seminerler düzenleyen Grundfos “Bina Hizmetleri ve Yeni Teknolojiler” seminerini 29 Mayıs Çarşamba günü Eskişehir Anemon Otel’de gerçekleştirdi. Bina Hizmetlerinde son teknolojilerin paylaşıldığı seminere sektördeki öncü kuruluşlardan büyük ilgi vardı.

Grundfos Satış Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Çağlar Şakaklı ile Ankara Bölge Satış Müdürü Sami Öcbe’nin gerçekleştirdiği açılış konuşmaları ile başlayan seminer, Çağlar Şakaklı tarafından yapılan Grundfos’un genel tanıtımı ve geniş ürün gamı ile ilgili sunumu ile devam etti. “EUP Direktifleri ve Enerji Verimliliği” konusu ve “MAGNA1” ve “MAGNA3” ürün tanıtımlarını, Grundfos Bina Hizmetleri Satış Yöneticisi Murat Emir’in sunduğu “E-pompalar” konulu sunum izlerken, Grundfos İç Anadolu Bölgesi Satış Sorumlusu Volkan Çobankaya’nın “CR pompalar” sunumu ile seminer sona erdi.