Haberler

KSB, ICCI 2013'de Yerini Aldı


Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI, bu yıl 24-26 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlendi.

Türkiye ve dünyanın enerji politikalarının konuşulduğu, enerji yatırımlarında izlenmesi gereken yolların tartışıldığı organizasyonda KSB de yerini aldı.

Fuarda KSB standını ziyaret eden EPDK Başkanı Hasan Köktaş, Enerji Bölüm Direktörü Bora Türkmen’den KSB ürünleriyle ilgili bilgi aldı. Enerji santrallerinde ve endüstriyel tesislerde kazan besi suyu basılması uygulamalarında kullanılan yüksek basınç pompası HGM’nin yanı sıra yine enerji santrallerinde kullanılan glob vanaların sergilendiği KSB standı bu sene de büyük ilgi gördü.

KSB, fuarda enerji santrallerinde kullanılan kazan besi suyu, soğutma suyu, kondens suyu sağlamada kullanılan pompalar ve vanalar hakkında bilgi verme imkanı buldu.

KSB, CATEF Fuarı’nda İlgiyle Karşılandı
Azerbaycan Devlet Su İdaresi AZERSU tarafından bu yıl ilk defa organize edilen Su Teknolojileri Fuar ve Forumu (CATEF 2013), Bakü Fuar Merkezi’nde 11-13 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. Açılışını Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in yaptığı fuarda, KSB Pompa da yerini aldı.

Halihazırda, Ceyranbatan bölgesinde kurulmakta olan ve ileri teknoloji kullanılan en büyük su arıtma tesisi bünyesinde, çift emişli yatay santrifüj pompaları temin eden KSB Pompa, standında birçok firma ve devlet yetkilisini ağırladı. KSB Pompa, Azerbaycan bünyesindeki su temin, su ve atık su arıtıma, enerji ve endüstriyel tesislerde gerekli olabilecek yüksek verimliliğe sahip, güvenilir ve kaliteli pompaların temin edilmesi konusundaki iddiasını gösterdi.

Geri