Haberler
Schneider Electric, Bakü'de Yeni Ürün ve Hizmet Çözümlerini Tanıttı
6-8 Mayıs tarihleri arasında Bakü Marriott Absheron Oteli’nde gerçekleşen Azerbaycan Teknik Günleri’nin ana teması, son dönemin en önemli gündem maddelerinin başında gelen enerji verimliliği oldu. Azerbaycan pazarında 1995’ten beri aktif olan Schneider Electric tarafından hayata geçirilen Azerbaycan Teknik Günleri’nde, ülkede hızla gelişen mühendislik, yapı, endüstri ve kamu şirketlerinde görev yapan yönetici ve mühendislere yatırım maliyetlerini düşüren, hizmet ve ürün kalitesini artıran yenilikçi çözümler tanıtıldı.

Schneider Electric, 2006’da bir temsilcilikle faaliyete başladığı Azerbaycan’da bugün ülkedeki tüm sektörlerin inşaat, altyapı ve endüstri gibi temel yatırımlarında lider destekleyici olarak yer alıyor. Oluşturulan teknoloji ve bilgi transferi neticesinde yerel endüstriyel iş ortakları bünyesinde Schneider Electric lisanslı, orijinal AG&OG Pano sistemleri ve yedek parçaları da artık Azerbaycan’da üretiyor. Avrupa standartlarında yapılan üretimle Schneider Electric, Azerbaycan endüstrisinin ve ekonomisinin gelişimine de aktif katkı sağlıyor.

Schneider Electric, Cisco Summit 2013’te Yapısal Kablolama Çözümlerini Anlattı
Schneider Electric, global çözüm ortaklarından Cisco’nun düzenlediği Cisco Summit 2013’e katıldı. Cisco’nun global network sağlamak ve teknolojideki son gelişmeleri takip etmek amacıyla 3-5 Mayıs tarihleri arasında Bodrum Rixos Premium Hotel’de düzenlediği Cisco Summit 2013’e sponsor olarak destek veren Schneider Electric, büyük ilgi gören aktivitede IT sektörünün önde gelen firmalarına, yapısal kablolama ve entegre bina otomasyonu çözümlerini tanıttı.

Konnektörlerden kabinetlere kadar A’dan Z’ye yapısal kablolama çözümü sunan Schneider Electric, Avrupa’daki üretim tesislerinde en yüksek standartlarla ürettiği yeni serisi Actassi’yi de Cisco Summit 2013 katılımcılarının bilgisine sundu. Actassi, kurulumu kolay, yüksek performanslı, inovatif ve profesyonel bir kablolama sistemi olarak dikkat çekiyor.