Haberler
ABB Alçak Gerilim Ürünleri, Adana ve Gaziantep'te Müşterileriyle Buluştu
13 Mayıs’ta Adana Hilton Otel’de gerçekleştirilen seminer, 15 Mayıs’ta Gaziantep Anatolian Otel’de tekrar edildi.

Seminerin açılış konuşmasını, ABB Ankara Bölge Satış Müdürü Özge Doğan yaptı. Doğan, konuşmasında ABB ve faaliyet alanlarıyla ilgili genel bilgiler verdi.

Devre Kesiciler ve Yük Ayırıcılar Pazarlama Müdürü Hakan Güney, dünya lansmanının WIN 2013 Fuarı’nda yapılan ve Eylül’de Türkiye pazarında olacak yeni nesil devre kesici Emax 2’nin getirdiği yenilikleri müşterilerle paylaştı. Aynı bölümden ürün müdürleri Gülçin Koç, devre kesiciler ve yük ayırıcılar; Uğur Yaşa da güç kalitesi ürünleri hakkında bilgi verdi.

Kontrol Ürünleri Pazarlama Müdürü Gürkan Günaltay ve Ürün Müdürü Ozan Gültekin de yeni nesil motor kontrol ve koruma ürünleri, klemensler, yumuşak yolvericiler, elektronik ürünler ve rölelerle birlikte insan hayatı ve sistem güvenliği için son derece önemli bir ürün olan TVOC-2 ark koruma sistemiyle ilgili bilgi paylaştılar.

ABB’nin KNX otomasyon sistemleri hakkında bilgi veren Alçak Gerilim Ürünleri AG Pano & DIN Rayı Ürünleri Pazarlama Müdürü Bülent Erdoğan, binalarda enerji verimliliği konusunda da ABB’nin müşterilerine sunduğu çözümleri paylaştı.

ABB Alçak Gerilim Ürünleri Pano Sistemleri Ürün Müdürü Taner Aksoy ise yeni ArTu 6300A’yı tanıttı. Yarım gün süren eğitim programı akşam yemeğiyle sona erdi.

ABB’nin “EPR Ürün Seçimi” Uygulamasıyla Ürün Seçimi Parmaklarınızın Ucunda
ABB’nin tüm platformlarda kullanıma uygun yeni “EPR ürün seçimi” uygulamasıyla aradığınız ürünü seçmek artık çok kolay.

Elektronik ürünler ve röleler ürün portföyü 6 farklı ürün sınıfıyla müşterilerine geniş bir ürün seçeneği sunuyor. Windows, Android, iOS’te çalışabilen EPR uygulamasıyla, besleme gerilimi, fonksiyon, kontak sayısı gibi parametreler girilerek ihtiyaç duyulan ürünü belirlemek çok kolay. Ayrıca uygulama, ürünlere ait bağlantı şemalarını, ölçüleri, tüm sertifikaları ve ürün dokümanlarının bulunduğu web sitesi linkinin görülmesine imkan veriyor. Şimdilik İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dil seçenekleri bulunan EPR uygulaması çok yakında Türkçe olarak da hizmete sunulacak.

Windows, Android ve iOS işletim sistemleri için uygulama mağazalarının arama bölümüne EPR yazarak aratıldığında uygulamayı ücretsiz olarak indirmek mümkün.