SuveCevre:SolMenu
Ana Sayfa
Grundfos, Enerji Tasarrufu Yarışması Düzenliyor
Grundfos pompa ve sistemlerini kullananların katılabileceği Grundfos Enerji Tasarrufu Yarışması’yla, en çok enerji tasarrufu yapan firma ya da kuruluşun ödüllendirilmesi ve enerji tasarrufu bilincinin yaygınlaşmasına katkıda bulunulması amaçlanıyor.

Son katılım tarihinin 1 Eylül 2012 olduğu yarışmaya yapılan tüm başvurular, özel jüri tarafından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın Enerji Kaynaklarının ve Enerjinin Kullanımında Verimliliğin Artırılmasına Dair Yönetmelik’te belirtilen Endüstriyel İşletmelerde Verimlilik Artırıcı Projelerin Değerlendirilmesi kriterlerine göre değerlendirilecek.

Değerlendirmenin sonucunda birinciye ekolojik şehir Masdar City ve Dubai turu, ikinciye SONY TV-42 inch ve iPad, üçüncüye ise yılda 4 kez ücretsiz Grundfos Servis Bakım Hizmeti verilecek. Aralık 2012’de yapılacak ödül töreninde ilk üçe girenlere hediyeleri ve plaketleri takdim edilecek.

Grundfos Türkiye Enerji Tasarrufu Yarışması’na energy.grundfos.com/tr/grundfos-enerji-tasarrufu-proje-yarışması adresindeki online form doldurularak başvuruluyor.
SuveCevre:SagMenu