SuveCevre:SolMenu
Ana Sayfa

İTO Başarılı KOBİ'leri Ödüllendiriyor

İstanbul Ticaret Odası (İTO) KOBİ Araştırma ve Geliştirme Şubesi'nin düzenlediği 6. Başarılı KOBİ Yarışması'na başvurular başladı...


İTO'nun bu yıl 6. kez düzenlediği Başarılı KOBİ Yarışması'na başvurular başladı. Yarışmaya, KOBİ sıfatı taşıyan; 1.1.2008 tarihinden önce kurulmuş; 1-250 arasında işçi çalıştıran; sermayesinin yüzde 25'inden fazlası büyük ölçekli işletmelere ya da yüzde 51'inden fazlası belediye, İl Özel İdaresi gibi kuruluşlara ait olmayan; imalat ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren; İTO üyesi, Türk Yan Saayi Borsası üyesi veya Teşvik Yasası kapsamında K.Ö.Y. grubuna giren illerde faaliyet gösteren KOBİ'ler katılabilecek.

Teknoloji ve İnovasyon, İhracat Başarısı, Yan Sanayide Başarılı KOBİ, Kalkınmada Öncelikli Yöreler, Kadın Girişimciler, Genç Girişimciler, Başarılı Meslek Liseleri veya MYO olmak üzere 7 kategoride düzenlenen yarışma sonunda dereceye giren KOBİ'lere, her kategoride birinciye 60 bin, ikinciye 30 bin TL değerinde danışmanlık desteği, yurtdışı fuara ücretsiz katılım, SGK prim desteği, işyeri yıllık kira desteği, pazar araştırması desteği, Ar-Ge personel desteği, dil kursu desteği, dizüstü bilgisayar gibi ödüller verilecek.

Son başvuru tarihi 12 Aralık 2011 olarak belirlenen yarışmaya, www.itokobiyarismasi.com adresinde yer alan başvuru formu doldurularak ve gerekli belgeler gönderilerek başvuruluyor.

Geri
SuveCevre:SagMenu